Będzie kontynuacja "Squid Game"! Co się wydarzy w drugim sezonie?

My nie możemy się już doczekać, a ty?
Będzie kontynuacja "Squid Game"! Co się wydarzy w drugim sezonie?
fot. print screen YouTube
10.11.2021

Na tę wiadomość czekali chyba wszyscy. A na pewno ci, którzy w ciągu ostatnich tygodni z zapartym tchem oglądali „Squid game”. O czym mowa? Serial, który pobił wszelkie rekordy oglądalności platformy Netflix doczeka się drugiego sezonu. Czy to oficjalna informacja! Jak najbardziej! A potwierdził ją sam reżyser, Hwang Dong-hyuk.

Przeczytaj też: 9 błędów w „Squid Game”, których na pewno nie zauważyłaś

„Squid Game” doczeka się kontynuacji – to pewna informacja!

„Squid game” to koreański serial, który kilka dni po premierze stał się absolutnym hitem streamingowego giganta. Jak do tego doszło? Rozwiązaniem zagadki może być z pewnością wciągająca już od pierwszego odcinka fabuła. Produkcja opowiada bowiem o grupie 456 bankrutów, którzy biorą udział w rozgrywkach na śmierć i życie. Stawką w grze jest fortuna, mogąca pokryć długi zwycięzcy.

I choć początkowo twórcy serialu w wywiadach zdradzali, że nie są pewni, czy powstanie drugi sezon, w tym momencie nie mają żadnych wątpliwości, że kontynuacja serialu to gwiazdka z nieba dla ich widzów.

Nie mam jeszcze opracowanego scenariusza drugiego sezonu. Myślenie o tym jest dość męczące. Ale gdybym miał go stworzyć, to na pewno nie zrobiłbym tego sam. Rozważałbym zatrudnienie grupy scenarzystów i chciałbym mieć przy sobie wielu doświadczonych reżyserów  – rozważał Dong-hyuk w rozmowie z Variety.

Reżyser wyznał niedawno, że zewsząd pojawiło się tyle nacisków, by stworzyć kolejny sezon „Squid game”, że nie miał właściwie innego wyjścia. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy możemy się go spodziewać.

"Squid Game 2" – o czym będzie fabuła?

Te informacje również nie są jawne. Niemniej Hwang Dong-hyuk zdradził, że w drugim sezonie nie zabranie głównego bohatera pierwszej serii, czyli Seonga Gi-huna, który „powróci i zrobi coś dobrego dla świata”. Można więc się domyślać, że widzowie poznają odpowiedź między innymi na pytanie o to, dlaczego zwycięzca rozgrywek nie wsiadł na pokład samolotu do Los Angeles. Być może rozwiąże się także zagadka śmierci policjanta. Wielu fanów serialu sądzi, że udało mu się uratować…

Jak będzie? Mamy nadzieję, że dowiemy się niedługo!

Polecane wideo

Najnudniejsze znaki zodiaku. Przebywanie w ich towarzystwie bywa prawdziwą torturą
Najnudniejsze znaki zodiaku. Przebywanie w ich towarzystwie bywa prawdziwą torturą - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie