Spraw, by tegoroczny sylwester był najbardziej wyjątkową imprezą roku!

Koniec roku zbliża się nieubłaganie. Pozostało już dosłownie kilka dni do tego, by najdziwniejszy w tym stuleciu rok przeszedł do historii.
Spraw, by tegoroczny sylwester był najbardziej wyjątkową imprezą roku!
fot. istock.com
09.12.2021

Bale i imprezy w tłumie roztańczonych par, a może domówka w gronie najbliższych? Jedno jest pewne, tego wieczoru zdecydowanie nie należy się nudzić! Spraw, by ten sylwester był niezapomniany!

Sylwester - jak przeżyć niezapomnianą imprezę?

Wielkie odliczanie czas zacząć. Zazwyczaj przebieramy nogami, nie mogąc doczekać się tego wielkiego dnia, który zawsze jest, w pewnym sensie, przełomowym. Robimy postanowienia na kolejne 12 miesięcy, podsumowujemy miniony czas i z dbałością o najmniejszy szczegół szykujemy się na imprezę roku. Jak tegoroczny Sylwester będzie przebiegał tego do końca nie jesteśmy pewni. Zobacz, jak przy odrobinie kreatywności, możesz uczynić ten dzień wyjątkowym.

Sylwestrowa noc z podróżą w tle 

A może tak wykorzystać moty podróży właśnie w sylwestra? Przenieś się do wysublimowanej Japonii, imprezowych Stanów Zjednoczonych, słonecznej Hiszpanii lub gorącej Italii – to, gdzie „znajdziesz się” tego dnia zależy już wyłącznie od ciebie! Stwórz odpowiednią playlistę, wymyśl kreację, dobierz menu i… gotowe! Jeśli nie masz czasu lub nie chcesz wychodzić z domu, postaw na dostawę jedzenia z restauracji. Symbolem, którego nie może zabraknąć w trakcie Sylwestra, to zaczarowane w kryształowej butli, "bąbelki". Już na samą myśl o symbolicznym odliczaniu do "dwunastej" i strzelaniu z korka przebieramy nogami i nie możemy się doczekać tej fantastycznej nocy.
Sylwester - jak zorganizować?
fot. istock.com

Powrót do PRL zawsze na czasie 

Masz ochotę na imprezę z przymrużeniem oka? Wykorzystaj motyw PRL, w którym z pewnością odnajdzie się każdy. Przerysowany makijaż w perłowej tonacji, włosy na wałki, kreacja w kropki – postaw na twist w swojej stylizacji! Kolorowe balony, serpentyny i rozwieszone „anielskie włosie” podkręcą atmosferę. Menu tego wieczoru również musi nawiązywać do lat 70-80. Śledzie, ogórki kiszone w salaterkach, słone paluszki w szklance, sałatka jarzynowa czy barszczyk z pasztecikiem po północy to absolutny must have. Po świętach wiele z komponentów do tych dań znajdziesz w swojej lodówce, jeśli jednak potrzebujesz kilku z nich na ostatnią chwilę, weź pod uwagę tłumy w sklepach. Nie musisz wychodzić jednak z domu, postaw na dostawę za pomocą aplikacji. Zamówione produkty znajdą się u twoich drzwi w 30 minut. Proste, prawda?

Wieczór filmowy rodem z Hollywood

Nie masz ochoty na imprezy, ale nie chcesz też spędzić tego dnia tak jak niemal każdego wieczoru? Przenieś Hollywood wprost do twojego domu! Nie może zabraknąć stylizacji rodem z czerwonego dywanu, hollywoodzkich fal, a także dekoracji. Zrób przegląd platform streamingowych, które pokochali Polacy, wybierz 2-3 pozycje, które chcesz zobaczyć. Do tego elegancka kolacja przy świecach, wykwintne menu – ten wieczór będzie inny niż wszystkie, a prywatny seans w stylu Los Angeles zapamiętasz na długo.

Odrobina historii w Sylwestra nie zaszkodzi

Pamiętasz rok 1991? To był przełomowy moment w historii. Kilka miesięcy wcześniej ruszyła pierwsza sesja Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i przeprowadzono pierwsze po II wojnie światowej w pełni demokratyczne wybory do Sejmu i Senatu. A ile wspaniałych i ważnych chwil wydarzyło się od tego czasu w twoim życiu? Tak wiele - warto je wspomnieć w trakcie tej jubileuszowej nocy sylwestrowej - 30 lat niesamowitych wspomnień, które warto uczcić złocistymi, zamkniętymi w krysztale "bąbelkami".
W ciągu tych 30 lat, miliony ludzi przeprowadzało się do nowych domów, miliony witało na świecie swoje dzieci. W ciągu tych 30 lat mnóstwo wspomnień z niezapomnianych wakacji, wymarzonego awansu, czy długo wyczekiwanych zaręczyn i hucznego wesela. Te wszystkie okazje świętujemy - bardziej lub mniej szumnie.Te wszystkie okazje wywołują na naszych twarzach moc pozytywnych emocji, łzy radości i niekończące się toasty. 
Sylwester jest idealnym momentem by te wszystkie piękne wspomnienia choć na chwilę zatrzymać, ale też z niecierpliwością czekać na kolejny Nowy Rok, na to co przyniesie. 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.12.2021 22:34
Kilka dni? Wydaje mi się,że jednak kilkanaście
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.12.2021 14:32
Nasz Sylwester będzie na spokojnie, zaprosiliśmy na niego znajomych i będziemy siedzieć w domu. Mam zamiar zamówić przekąski z FoodBox blue, przynajmniej nie będę spędzała całego dnia przy garach. posiedzimy, pogadamy i noc minię. Nastolatkami już nie jesteśmy by chodzić na jakieś bale itd.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie