Lubisz film "Do wszystkich chłopców, których kochałam"? Netflix ma dla ciebie niespodziankę!

Nie, nie chodzi o czwartą część.
Lubisz film "Do wszystkich chłopców, których kochałam"? Netflix ma dla ciebie niespodziankę!
fot. Instagram @toalltheboysnetflix
20.10.2021

Pamiętasz film „Do wszystkich chłopców, których kochałam”? Jesteśmy pewne, że tak. I choć mogłoby się wydawać, że historia romantycznej miłości młodych ludzi, podbije serca wyłącznie nastolatków, w rzeczywistości przyciągnęła przed ekrany również wielu starszych odbiorców.

Pierwszą część przygód Lary Jean i Petera mogliśmy zobaczyć w 2018 roku. Rok później sprawdziliśmy, co się dzieje z głównymi bohaterami w drugiej odsłonie, a zimą tego roku poznaliśmy finał miłosnej historii dwojga bohaterów. Trudno sobie jednak wyobrazić, że miała by powstać jeszcze czwarta seria, prawda (co za dużo, to nie zdrowo…)? Cóż, na szczęście Netflix ma lepszą wyobraźnię.

Przeczytaj też: Jesteś fanką serialu "Ty"? Netflix ogłosił właśnie, że możesz liczyć na 4 część tej produkcji!

„Do wszystkich chłopców, których kochałam” – powstał serialowy spin-off

„Do wszystkich chłopców, których kochałam” będzie miał swoją kontynuację. Tym razem jednak nie w formie filmu, a serialowego spin-offu (10-cio odcinkowego). Główną rolę zagra najmłodsza siostra Lary Jean, Kitty. W tą postać ponownie wcieli się Anna Cathcart. Produkcja będzie nosić tytuł „XO, Kitty”. Kiedy możemy się spodziewać premiery? Na ten moment wiemy jedynie, że „wkrótce”.

O czym będzie opowiadać serial? Kitty to – mówiąc krótko – swatka. Tym razem jednak zamiast interesować się życiem miłosnym innych, skoncentruje się na swoim. W tym celu przemierzy pół świata, żeby ponownie spotkać ukochanego chłopaka. Nastolatka jednak szybko przekona się, że związki to wcale nie jest taka prosta historia…

Będziesz oglądać? My na pewno!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)

Polecane wideo

Trzypiętrowa willa, wielka kanapa, nastrojowy kominek. Jak mieszkają Sandra Kubicka i Baron?
Trzypiętrowa willa, wielka kanapa, nastrojowy kominek. Jak mieszkają Sandra Kubicka i Baron? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie