Dlaczego posiadanie produktów Smeg uszczęśliwia?

Dla każdego poczucie szczęścia jest zupełnie czymś innym. Uśmiech na twarzy wywołują różne rzeczy, sytuacje czy osoby!
Dlaczego posiadanie produktów Smeg uszczęśliwia?
Smeg
14.09.2021

Parę lat temu, moja ciocia urządzała wymarzony dom i usłyszałam takie zdanie: mam w mojej kuchni wszystko czego dusza zapragnie – jestem szczęśliwa. Jakże wielkie było moje oburzenie! No bo jak to, jej szczęście determinują sprzęty AGD? Serio?!

Dzisiaj, mam te kilka lat więcej i sama jestem na etapie urządzania swojego domu. Powiem wam jedno… Nic nie ekscytuje mnie bardziej niż wybór AGD do mojej kuchni – królestwa, w którym dosłownie i w przenośni czaruję tak pysznie, że kolejka na parapetówkę rośnie w niewyobrażalnym tempie.

Moim wyznacznikiem szczęścia jest uśmiech bliskich mi osób, ale też satysfakcja, że zrobiłam coś fajnego, miłego, czy też potrzebnego! Oczywiście spędzanie czasu w kuchni i gotowanie nie jest jedynym elementem składowym mojego szczęścia ale bez wątpienia szalenie mnie relaksuje. Do tego uwielbiam jeść, a na myśl o moim – najlepszym na świecie – brownie już teraz cieknie mi ślinka.

Nie oszukujmy się, te czary nie byłyby możliwe bez sprzętu AGD. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dzisiaj poza funkcjonalnością, jakością liczy się dla mnie również estetyka, to jak dana rzecz się prezentuje i czy pasuje do ogólnej koncepcji wnętrza. I prawda jest taka, że gdy tylko zobaczysz w pełni wyposażoną kuchnię, w której królują produkty Smeg zakochasz się bez pamięci.

Dlaczego sprzęt Smeg jest tak pożądany?

Zadam wam najpierw jedno pytanie – która z kuchni świata jest dla was synonimem smaku, spędzania fantastycznego, wspólnego czasu i jakości wykonania? Tak jest – kuchnia włoska. To pierwszy argument przemawiający za tym, żeby zainwestować w produkty Smeg.

Smeg

Zgadza się, zainwestować, bo choć cena tych produktów jest dość wysoka, to są one ponadczasowe i przede wszystkim na lata! Siedziba główna Smeg znajduje się w Guastalli, niedaleko Reggio Emilia na północy Włoch. Znajduje się tam też jeden z czterech zakładów produkcyjnych. Pozostałe mają swoją siedzibę w Bonferraro, Chieti i San Giuliano Milanese.

Smeg to nie tylko sprzęt do użytku domowego, to także producent znany w branży sprzętu profesjonalnego. Dwa działy specjalizują się w produkcji urządzeń stosowanych w restauracjach, jak również w medycynie i laboratoriach. Smeg w produkcji stawia na trwałość, bezpieczeństwo, elastyczność i atrakcyjność. Te wszystkie cechy dostrzegane są bez wątpienia we wszystkich produktach, sprawiając że są one tak pożądane. Dodatkowo, każdy produkt jest poddawany rygorystycznym testom na różnych etapach produkcji, co jest dowodem na to, że Smeg jest w pełni zaangażowany w to, by zapewnić 100% niezawodności.

AGD Smeg

Smeg dostosowuje się do potrzeb, wszystkie produkty są łatwe w użyciu, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, inteligentnie korzystają z energii elektrycznej i wody.

Ponadczasowy design Smeg

Styl artykułów Smeg jest konkretnie zdefiniowany i idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Temu nowoczesnemu nadaje przytulny charakter, a klasyczne wnętrze dopełnia.

Bez wątpienia kuchnia jest miejscem, które scala całość domu, miejscem w którym gromadzą się ludzie i tworzą wyjątkowe wspomnienia. Kuchnia integruje ludzi, jest niezbędnym elementem dla wyjątkowych i przyjemnych chwil.

Studio projektowe Smeg tworzy ponadczasowe i idealnie komponujące się z każdym wnętrzem sprzęty, dzięki wsparciu światowej sławy architektów: Guido Canali, Mario Bellini, Studio Piano Design, Marc Newson, Giancarl Candeago, Matteo Bazzicalupo i Raffaella Mangiarotii.

Bez wątpienia wiedza, w jaki sposób połączyć technologię ze stylem jest kluczem do tworzenia produktów, które stają się prawdziwymi ikonami i przede wszystkim nadadzą twojemu wnętrzu duszę!

Polecane wideo

Nastolatka robi światową karierę. „Najpiękniejsza twarz, jaką kiedykolwiek zobaczyłem”
Nastolatka robi światową karierę. „Najpiękniejsza twarz, jaką kiedykolwiek zobaczyłem” - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Dorota (Ocena: 5) 23.09.2021 08:57
Może i uszczęśliwia, bo są stylowe, ale ich cena powala z nóg. Ja kupiłam ostatnio iRobota też mnie ten zakup uszczęśliwił. Pomocnik pierwsza klasa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2021 20:59
Kocham KitchenAid sorry ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.09.2021 10:32
Robi lody?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie