Co za news - Karin Ann na Time Square!

Słowacka artystka, która niedawno koncertowała w Polsce z Sanah, została wytypowana przez platformę Spotify do promowania ich playlisty.
Co za news - Karin Ann na Time Square!
18.08.2021

W samym sercu Nowego Jorku na Time Square na gigantycznym ekranie ledowym zobaczyć można Karin Ann reklamującą „Equal”, czyli równość. Piosenka, która znalazła się na tej playliście to najnowszy singiel artystki zatytułowany „in company”.

Karin Ann z najnowszym singlem „in company”

Tekst najnowszej piosenki napisany jest podobnie jak poprzednie przez samą Karin Ann. Dźwięki zmiksował Tony Maserati, który pracował wcześniej z Beyonce, Lady Gagą, czy The Black Eyed Peas. „In company” muzycznie niejako nawiedza, napędzany przez echo fortepianu, ukazuje delikatność  Karin Ann, a także jej artystyczną kreatywność. „in company” to także pierwszy utwór z jej drugiej EPki, która ma ukazać się na początku 2022 roku.

Towarzyszący piosence teledysk jest wspaniałym hołdem dla sztuki renesansu i zaowocował rozmową o ożywających obrazach. Wideo wyreżyserowane wspólnie przez Karin Ann i Michala Kunesa Kováča, zdobyło nagrodę za najlepszą scenografię podczas LA Music Video Awards, a także było nominowane do dwóch innych nagród.

Karin Ann

Karin Ann mówi o utworze: „Ta piosenka opowiada o tym, jak samotny i uwięziony możesz czuć się we własnej głowie, bez względu na to, czy jesteś sam, czy w pokoju pełnym ludzi”.

Karin Ann

Piosenka „in company” została umieszona przez Spotify na playliście „Equal”. Karin Ann znalazła się w grupie światowych artystów obok takich nazwisk jak Elettra Lamborghini, Nina Kraviz, czy znana wszystkim Daria Zawiałow. Playlista jest obecnie promowana przez artystkę, a jej podobiznę można zobaczyć na ogromnym ekranie ledowym na Time Square w Nowym Jorku.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie