Najtańszy abonament telefoniczny – gdzie go znaleźć?

Podpowiadamy!
Najtańszy abonament telefoniczny – gdzie go znaleźć?
fot. Paul Hanaoka / Unsplash
28.02.2021

Najtańszy abonament komórkowy kupisz bez telefonu, od operatorów wirtualnych. Sprawdziliśmy ofertę jednego z nich, czyli nju mobile. Im dłużej z niej korzystasz, tym więcej masz gigabajtów, lecz zrezygnować możesz w każdej chwili, a gdy nie używasz telefonu – to nie płacisz. Zobacz, co daje Ci tani abonament telefoniczny w nju.

Czy nju mobile ma rzeczywiście najtańszy abonament komórkowy bez telefonu?

Oferta nju to propozycja dla tych, którzy szukają abonamentu bez telefonu. Najtańszy wariant usługi z nielimitowanymi rozmowami kosztuje 19 złotych miesięcznie, a jeśli skorzystają z niej dwie osoby, to każda zapłaci jedynie 14 zł. Twój rachunek może być jednak jeszcze niższy, bo jego wysokość zależy od tego, jak intensywnie używasz telefonu.

Opłaty naliczane są stopniowo zgodnie z cennikiem (19 gr/minuta, 9 gr/SMS, 19 gr/MMS, 19 gr/1 MB), ale tylko momentu, gdy osiągną określoną kwotę maksymalną. Jeśli więc nie korzystasz z usług, to nie płacisz nic – nawet przez 5 miesięcy z rzędu. Wyjątkiem są pierwsze 3 miesiące, gdzie minimalna wysokość rachunku wynosi 9 zł.

Nju mobile – najtańszy abonament telefoniczny dla lojalnych klientów

Nju mobile to tani abonament, który ma również zalety ofert na kartę. Płacisz jedynie za faktyczne korzystanie z usług, a dodatkowo nie wiążą Cię żadne długoterminowe zobowiązania. Umowę podpisujesz na czas nieokreślony, więc możesz zrezygnować w każdej chwili – z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Jednak im dłużej jesteś w nju, tym lepsze masz warunki, bo operator nagradza lojalność dodatkowymi gigabajtami. Już po pół roku masz do wykorzystania 2 razy więcej GB miesięcznie niż na starcie. Po roku gigabajtów jest natomiast 2,5 razy więcej, a po dwóch latach – aż 3 razy więcej.

Tani abonament telefoniczny w nju – jak wygląda oferta?

W nju mobile na abonament masz do wyboru 3 warianty oferty.

Za 19 zł miesięcznie dostajesz:

– nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne w kraju oraz w roamingu UE;

– 1 GB, który rośnie później nawet do 3 GB (w tym 1 GB w roamingu UE);

– SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE płatne dodatkowo: 9 gr/SMS i 19gr/MMS, ale nie więcej niż łącznie 9 zł, a potem korzystasz bez limitu.

Za 29 zł miesięcznie dostajesz:

– nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu UE;

– 10 GB, a później nawet do 30 GB (w tym 3,39 GB w roamingu UE).

Za 39 zł miesięcznie dostajesz:

– nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE;

– 20 GB, a potem nawet do 60 GB (w tym 4,56 GB w roamingu UE).

Wszystkie szczegóły oferty znajdziesz na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono.

W nju mobile najtańszy abonament telefoniczny jest w parze

Abonament w nju mobile jest jeszcze tańszy, jeśli korzystasz z niego razem z bliską osobą i macie wspólny rachunek. Jak to dokładnie działa? Po prostu wybierasz jedną z 3 wymienionych wcześniej opcji i do głównego numeru dodajesz dodatkowy numer za 9 zł miesięcznie.

Razem płacicie więc:

– 28 zł (19 zł + 9 zł), czyli 14 zł na osobę;

– 38 zł (29 zł + 9 zł), czyli 19 zł na osobę;

– 48 zł (39 zł + 9 zł), czyli 24 zł na osobę.

Opłaty za korzystanie z obu numerów naliczane są łącznie, ale tylko do momentu, gdy suma osiągnie maksymalną kwotę dla numeru głównego (19 zł, 29 zł lub 39 zł). Na koniec okresu rozliczeniowego do faktury zostanie doliczone również 9 zł za numer dodatkowy. Dzielicie się też gigabajtami, czyli razem możecie wykorzystać ich tyle, ile wynosi limit w danej ofercie.

Więcej informacji na temat abonamentu w parze znajdziesz na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi.

Nju mobile na abonament oferuje zasięg i jakość sieci Orange

Na koniec warto dodać, że nju mobile to submarka Orange, która korzysta z infrastruktury tego operatora. Dostajesz więc nie tylko tani abonament telefoniczny, lecz także bardzo dobry zasięg sieci i wysoką jakość połączeń internetowych. Aż 99% procent klientów nju znajduje się bowiem w zasięgu szybkiego internetu LTE, a Orange ciągle modernizuje istniejące stacje bazowe i uruchamia nowe.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie