Chcesz podszkolić swój angielski? Oto najlepsze aplikacje do nauki języka

Z nimi nauka będzie łatwa i przyjemna.
Chcesz podszkolić swój angielski? Oto najlepsze aplikacje do nauki języka
fot. unsplash
22.01.2020

Nauka języków obcych to spory wydatek na który nie zawsze możemy sobie pozwolić. Jeżeli chcesz podszkolić swój angielski z pomocą przychodzą aplikacje mobilne, dzięki którym będziesz mogła uczyć się bez wychodzenia z domu w dowolnej chwili. W sklepach internetowych znajdziemy zarówno darmowe jak i płatne aplikacje. Wszystkie możesz jednak przetestować za darmo i wybrać tę która najbardziej przypadła Ci do gustu. Oto kilka najpopularniejszych i polecanych aplikacji do nauki języka angielskiego!

Zobacz też: Aplikacje fitness, które pomogą Ci wrócić do formy

Najpopularniejsze aplikacje do nauki języka angielskiego

fot. unsplash

Aplikacja do nauki angielskiego: "Duolingo"

To jedna z popularniejszych aplikacji, która została okrzyknięta najlepszą apką do nauki języka angielskiego. Aplikacja uczy przez zabawę i przypomina nieco grę komputerową. Dzięki niej możemy nauczyć się systematyczności i konsekwencji w nauce. Ta aplikacja to najlepszy dowód na to, że nauka wcale nie musi być nudna. Jest całkowicie darmowa.

Aplikacja do nauki angielskiego: "Ucz się języka"

To kolejna aplikacja uwielbiana i ceniona przez użytkowników, przede wszystkim za łatwość w obsłudze, przejrzystość i dobrze ułożony materiał. Za pomocą apki możesz uczyć się słówek, gramatyki, zwrotów, a także rozwiązywać testy. Jej ogromną zaletą jest to, że działa również w trybie offline.

Aplikacja do nauki angielskiego: "LearnEnglish Podcasts" 

Ta aplikacja pozwala użytkownikom osłuchać się z językiem i brytyjskim akcentem. Znajdziemy w niej szereg rozmów prowadzonych z Brytyjczykami na różne tematy, a użytkownicy doceniają to, że są one zrozumiałe nawet jeśli nie zna się wszystkich słówek. Jeśli zatem chcesz podszkolić swój akcent, ta apka będzie strzałem w dziesiątkę. Do tego jest całkowicie darmowa.

Aplikacja do nauki angielskiego: "SuperMemo"

Kolejna aplikacja, która zdobyła serca użytkowników. Szybka i efektowna nauka oparta na specjalnej metodzie pozwala na zapamiętanie o 96 procent materiału więcej. Użytkownik dobiera plan nauki do własnych potrzeb i sam decyduje czy rozpoczyna nowy materiał czy powtarza stary. Apka zawiera również nagrania native speakerów, dzięki czemu możemy osłuchać się z prawidłową wymową. Mamy możliwość do wyboru dwóch wersji: darmowej podstawowej oraz płatnej Premium w wysokości 29,90 zł miesięcznie.

Zobacz też: Zaufały jej już setki tysięcy osób. Aplikacja walcząca z atakami paniki to prawdziwy hit

Polecane wideo

Podróżują po całym świecie zupełnie za darmo. Poznaj Alessię i Jentego, parę autostopowiczów
Podróżują po całym świecie zupełnie za darmo. Poznaj Alessię i Jentego, parę autostopowiczów - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
kammma (Ocena: 5) 06.02.2020 14:53
Na pewno korzystanie z aplikacji bardzo pomoże przy nauce angielskiego, ale na pewno nie może być to jedyna forma nauki. Ja chodzę na kurs językowy do szkoły Berlitz, a przy okazji korzystam codziennie z aplikacji, aby uczyć się nowych słówek. :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie