Chcesz kupić mu zegarek w prezencie? To wcale nie musi być misja niemożliwa

Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, rozglądając się wśród różnych modeli.
Chcesz kupić mu zegarek w prezencie? To wcale nie musi być misja niemożliwa
fot. materiały prasowe
29.10.2019

Kupno zegarka w prezencie dla ukochanego to zwykle spore wyzwanie dla niejednej z nas. Stojąc przed takim dylematem, rozważamy z jednej strony najróżniejsze parametry techniczne, markę, ale też stylistykę, która przypadnie do gustu partnerowi. Przed podjęciem decyzji staramy się porównać rozmaite modele, biorąc pod uwagę elementy zegarka, jego mechanizm, trwałość i takie praktyczne cechy, jak na przykład wodoszczelność. Większość ludzi na świecie to wzrokowcy, dlatego design jest bardzo istotny, nawet jeżeli obdarowany mężczyzna jest twardo stojącym na ziemi pragmatykiem.

Pasek czy bransoleta?

Zegarek na pasku czy bransolecie – to jeden z pierwszych dylematów podczas kupna nowego czasomierza. Przyjrzyjmy się bliżej jednemu i drugiemu rozwiązaniu.

Pasek

Zegarek na pasku jest bardzo lekki – to niewątpliwa zaleta takiego rozwiązania. Ponadto skórzane zawsze dodają elegancji i klasy. Można je też wielokrotnie wymieniać. Oprócz skórzanych, na rynku dostępne są modele z różnymi rodzajami pasków, na przykład kauczukowymi, karbonowymi czy silikonowymi. Decydując się na zegarek na pasku, dajesz partnerowi możliwość dobierania różnych jego rodzajów w przyszłości.

Bransoleta

Jest zwykle bardzo trwała i wytrzymała, dzięki czemu użytkownik nie jest zmuszony do jej częstych wymian. Taki zegarek sprawia wrażenie dosyć masywnego, co dla wielu mężczyzn jest argumentem przemawiającym za wyborem takiego właśnie modelu. Taki gadżet z całą pewnością zostanie zauważony. Bransolety cechuje również wodoszczelność.

Zegarek automatyczny czy kwarcowy?

Zegarek automatyczny to czasomierz z mechanicznym napędem. Jak sama nazwa wskazuje, nie ma potrzeby ręcznie go nakręcać, ponieważ wykonuje to za niego właśnie automat. Sprężyna znajdująca się w zegarku naciągana jest przy pomocy obrotów rotora, który porusza się w trakcie codziennego użytkowania zegarka. To bardzo praktyczne rozwiązanie, niewymagające pamiętania o nakręcaniu czasomierza.

Zegarki kwarcowe są najbardziej popularne i znacznie tańsze od tych automatycznych. Zegarki te są zasilane za pomocą baterii, którą należy wymieniać mniej więcej co dwa lata. Mechanizm takich zegarków jest bardzo dokładny. Niektóre modele są zasilane też przy pomocy energii słonecznej. Wtedy nie ma potrzeby wymiany baterii. Jedynym warunkiem działania jest kontakt ze światłem – sztucznym lub słonecznym.

Zegarek jest gadżetem, który nierzadko odzwierciedla charakter tego, kto go nosi. Na szczęście na rynku znajdziesz na tyle dużo rozmaitych rozwiązań, że z pewnością wstrzelisz się w gust twojego partnera.

 

Sklep z zegarkami Zegarmistrz.com to firma działająca już od ponad wieku. Założona została w roku 1899. Od tego czasu funkcjonuje na rynku nieprzerwanie. Jest to działalność rodzinna. Obecnie prowadzi ją już czwarte pokolenie. Sklep internetowy zapewnia szybką realizację złożonych zamówień. Cechuje go także wysoka jakość świadczonych usług i szeroki wybór asortymentu. W ofercie mają rozmaite typy zegarków. Strona internetowa jest bardzo intuicyjna i z łatwością można sortować interesujące produkty. Odpowiednio dobrane podkategorie pomagają w odnalezieniu tego, czego szukamy. Firma w każdej chwili oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru zegarka.

 

Materiał promocyjny

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
darecki45 (Ocena: 5) 31.10.2019 08:38
Teraz większość prezentów kupuje przez internet, żeby nie tracić czasu na galerie. Sam również prowadzę taki sklep, ponieważ zauważam duży potencjał w tej dziedzinie. Korzystanie z narzędzia od bazo.io pomogło mi w poznaniu preferencji moich klientów i sprawdzeniu co cieszy się największych zainteresowaniem. Zakupy w sieci to przyszłość ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie