Mocne Strony Kobiety - relacja z FINAŁU

Mamy to! Cosmo Girl 2018 roku została Agnieszka Wiatrowska!
Mocne Strony Kobiety - relacja z FINAŁU
29.10.2018

Wyjątkowo silna, mądra, optymistyczna, a przy tym urocza, otwarta i bardzo wrażliwa. Ten zestaw cech „zamknięty” w pięknym opakowaniu zaimponował wszystkim. YOU GO GIRL!

WYBÓR NIE BYŁ ŁATWY...
We wrześniu, po raz kolejny, zaszyłyśmy się w środku lasu w hotelu Maranello koło Otwocka. Tym razem w towarzystwie dziesięciu finalistek. Ponieważ dziewczyny znały się już doskonale, atmosfera była zupełnie niezobowiązująca – mnóstwo śmiechu i żartów w towarzystwie niezawodnych kosmetyków AVON, pysznego jedzenia, świetnego wina Cin&Cin.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo prezentacje dziewczyn budziły ogromne emocje – od wybuchów śmiechu (pokochałyśmy waszą naturalność), po łzy wzruszenia. Obrady przedłużyły się więc prawie do kolacji.

INTERNETOWA COSMOGIRL 2018
Wcale nas nie dziwi ten wybór. Aneta Sitkiewicz poświęciła swoje wygodne miejskie życie, aby kupić stajnie na wsi i przeprowadzić się tam z uratowaną ze schroniska dziewiętnastką psów. Niesamowicie wrażliwa kobieta z niezwykle wzruszającą historią.

ZAWSZE POZYTYWNE
W jury znalazły się m.in. Monika Mariotti i Joanna Gorczyca – Pasrija, promieniające tak dobrą energią, że w ich towarzystwie nie można się nie uśmiechać. To jest Cosmo!

Wśród finalistek aż trzy dziewczyny były Konsultankami AVON. Na zdjęciu z Andrzejem Mytychem dyrektorem komunikacji AVON i Ewą Grzech, manager ds. komunikacji AVON Polska.

PIĘKNE Z AVON
Marka zadbała o to, aby każda z finalistek poczuła się wyjątkowo podczas tego uroczystego wieczoru. Aleksandra Grzegorczyk jest tego świetnym przykładem.

Wizażystki AVON były dla dziewczyn dostępne przez cały dzień. Pomagały im dobrać odpowiednie produkty do makijażu i sprawiły, że każda z nich poczuła się jak prawdziwa gwiazda.

KOSMETYCZNE HITY
Dziewczyny mogły wypróbować największe makijażowi hity marki AVON oraz nowości, które dopiero zostały wprowadzone na rynek. Obecnie ambasadorką marki AVON jest Małgorzata Rozenek - Majdan, która po raz pierwszy zasiadała w jury i była pod jej ogromnym wrażeniem.

Joanna Gorczyca – Pasrija z Asia Dream Trips wręczyła wszystkim finalistkom bony o wartości 100 dolarów.

SILNE I NIEZALEŻNE
Takie właśnie są wszystkie finalistki konkursu Mocne Strony Kobiety. Oprócz tego są pogodne i mają dystans do siebie i otoczenia. Prawda, że ich pozytywne nastawienie jest wymalowane na twarzach? Tu pamiątkowe zdjęcie razem z jury, tuż po ogłoszeniu wyników.

PEŁNI SKUPIENIA
Jury obradowało długo i namiętnie… Od lewej Kasia Lemanowicz (red. prowadząca Cosmopolitan.pl), Magdalena Błaszczak (szefowa działu Uroda i Zdrowie Cosmopolitan), Joanna Gorczyca – Pasrija (Asia Dream Trips), Monika Mariotti (Cin&Cin), Basia Kurdej – Szatan, Andrzej Mytych (AVON) i Małgosia Rozenek – Majdan.

KIERUNEK: WSCHÓD!
Dzięki marce Asia Dream Trips dziewczyny mogły poznać i opanować techniki tańca indonezyjskiego.

WARSZTATY Z HP
W przerwie między przesłuchaniami dziewczyny uczestniczyły m.in. w ciekawym szkoleniu marki HP, którego celem było usprawnienie zarządzania własnym czasem. Dwóm Cosmogirl 2018 HP ufundował ENVY 13 – laptopy doskonale dopasowane do ich aktywnego tryby życia.

WARSZTATY SOMMELIERSKIE Z MARKĄ CIN&CIN
Podczas uroczystej kolacji wszyscy znowu mieli ogromną przyjemność lepiej poznać świat bąbelków. Wprowadziła nas w niego Alicja Turuk, sommelierka z Centrum Wina. Razem z Tomaszem Pawlickim, senior Brand managerem marki Ambra, degustowałyśmy pięć rodzajów win i… na tym się nie skończyło! Na koniec wszyscy mogli stworzyć ulubiony drink wypełniony owocami, przyprawami i oczywiście pysznym winem CIN&CIN. Dzięki marce CIN&CIN część oficjalna szybko przeistoczyła się w niezobowiązujący wieczór. Muzyka, żarty i pyszne wino sprawiły, że finalistki, sponsorzy i jurorzy świetnie się bawili do późnych godzin nocnych.

Upominek dla laureatek w postaci bonów na bieliznę od marki Yamamay.

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że dziewczyny nie rywalizują ze sobą, a mocno się wspierają.

Nagrody dla dwóch Cosmogirls 2018 – urocze skutery od marki SYM, którymi odjechały z Otwocka Agnieszka Wiatrowska i Agnieszka Sitkiewicz.

Wszystkie finalistki otrzymały upominek od partnera akcji - marki Yamamay.

 

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia. Mamy zdjęcia!
Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia. Mamy zdjęcia! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie