Jakie korzyści będą płynąć z założenia konta internetowego na Lovvi.pl?

Rejestracja w niektórych sklepach to konieczność odbierania spamu, a do tego zerowe korzyści. Na Lovvi.pl jest odwrotnie, bo możesz naprawdę sporo zyskać, zapisując się na tą unikalną platformę.
Jakie korzyści będą płynąć z założenia konta internetowego na Lovvi.pl?
18.06.2018

Każdy ma dziś dostęp do szerokiej i pełnej oferty sklepów z całego świata. Coraz więcej osób przekonuje się, że wbrew pozorom wybór nie ułatwia decyzji i że mimo – a może przez – pełne półki w sklepach, wcale nie jest to takie proste. Co miało być znacznym ułatwieniem życia, stało się dodatkowym obciążeniem. Na szukanie prezentu idealnego często poświęcamy już nie godzinę, ani nawet jeden wieczór, lecz kilka dni. Trudno się dziwić, bo porównanie ofert w kolejnych sklepach, zapoznanie się z warunkami dostawy i regulaminem, analiza cen to zadania, do których trzeba się przygotować i poświęcić im czas. W innym przypadku zawsze zakończymy poszukiwania z poczuciem, że mogliśmy wybrać lepiej. W przypadku prezentu to o tyle niezręczne, że jeśli kupiliśmy daną rzecz w nieprzemyślany sposób w drogim sklepie, to może nie zmienić to faktu, że osoba obdarowana zna miejsce, gdzie można kupić to samo za nie kilkaset, a kilkanaście złotych. Choć kierowały nami dobre intencje i wykosztowaliśmy się na prezent, osoba obdarowana może o tym nawet nie wiedzieć, i uznać nas za skąpców.

Portal prezentowy Lovvi

Nic dziwnego, że wiele osób tęskni dziś za czasami, gdy wybór był mniejszy i przez to prostszy. Komunia? Kilkanaście popularnych wzorów, spośród których możesz szybko wybrać ten ulubiony. Rocznica ślubu? Wystarczy doprecyzować, która to rocznica i co lubi nasz partner, by dostać wybór kilkunastu idealnie dobranych do okazji prezentów. Tak właśnie działa portal prezentowy Lovvi, którego  zadanie to ułatwianie decyzji i zakupów, a także podpowiedź odnośnie tego, co sprawdzi się najlepiej. Portal prezentowy Lovvi to świetny pomysł dla osób, które często kupują prezenty. Wychowawcy klas czy dziadkowie, którzy mają wielu wnuków często skarżą się, że znalezienie czegoś, co uszczęśliwi każdego, graniczy z cudem. Dla takich osób wyszukiwarka prezentów to wybawienie. Porównywarka prezentów to miejsce, w którym najdziesz w jednym miejscu wszystkie rzeczy, jakich możesz potrzebować. Co ważne, są one w cenach nawet o kilkadziesiąt procent niższych, niż w zwykłym sklepie, nie mówiąc już o tym, że robienie zakupów w jednym serwisie jest o wiele tańsze, niż wyprawa na długie zakupy i zajmuje mniej czasu. 

Porównuj wygodnie prezenty

Porównywarka prezentów to sposób, by mieć zupełnie te same możliwości, co ktoś, kto na zakupy może poświęcić całe godziny. Szczególnie, jeśli zarejestrujesz się w serwisie, bo o nowościach dowiesz się wtedy pierwszy. Wyszukiwarka prezentów to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie rzeczy, jakich możesz potrzebować. To sprawdzony sklep, w którym nie musisz się obawiać o żaden aspekt swoich zakupów. Istnieją mity na temat kupowania prezentów w sieci, które dzięki portalom takim, jak Lovvi, od dawna nie są już aktualne. Dzięki dobrej jakości zdjęciom i przejrzystej polityce zwrotu zawsze wiesz, jak dokładnie dana rzecz wygląda, a potem możesz bez problemu zrezygnować z zakupu, jeśli okazałoby się, że to jednak nie to.

 

Jakie są korzyści z rejestracji?

Przeczesywanie samodzielne każdego z serwisów zajęłoby zbyt dużo czasu, dlatego lepiej powierzyć to zadanie dobrej wyszukiwarce prezentów, która przedstawi ci tylko propozycje idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Po zarejestrowaniu na tym portalu zyskasz dostęp do ofert specjalnych. To nie tylko zniżki sezonowe, wprowadzane na przykład z okazji urodzin czy dla nowych klientów, ale też oferty specjalne na pojedyncze prezenty czy rodzaje prezentów. Możesz trafić też na kody na zakupy poprzez całą platformę, które obowiązują na wybrane rodzaje rzeczy, towary lub rodzaje towarów a czasem obowiązują też na całość asortymentu. Takie kody rabatowe to zwykle oferty przeznaczone tylko dla wybranych osób i do wykorzystania przez określony czas. Dzięki temu jako członek społeczności masz w zasięgu ręki ofertę specjalną i możesz jeszcze sprawniej i korzystniej cenowo kupować prezenty. Czasem możesz też podzielić się kodem z bliską osobą, gdy trwa oferta, pozwalająca zyskać punkty za polecenie sklepu osobie, która zdecyduje się tu robić zakupy. To się opłaca również Tobie, bo robiąc większe zakupy jednocześnie sporo zyskujesz. Kody rabatowe dzielą się na te dostępne publicznie przez określoną ilość czasu i tajne rabaty, do których dostęp mają tylko zarejestrowani użytkownicy lub osoby otrzymujące newsletter. Kody rabatowe mogą być ograniczone czasowo, to znaczy obowiązywać tylko do określonego dnia i godziny. Zawsze watro dobrze zapoznać się z tymi warunkami przed planowanymi zakupami.

Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, więc nie musisz się obawiać kosztów. Jest też bezpieczna, bo portal jest odpowiednio zabezpieczony przed wyciekiem danych. Dzięki niemu możesz robić zakupy nie obawiając się o problemy, jakie często wiążą się z kupowaniem na portalach aukcyjnych, jak problemy z dodzwonieniem się do sprzedawcy, niezgodność przedmiotu z opisem i nieuczciwe oferty.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo