To ten dzień - Gala Esquire Awards już 11 grudnia!

Na gali w Hotelu Hilton w Warszawie po raz pierwszy wręczymy nagrody laureatom w sześciu kategoriach. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy na tę wyjątkową noc!
To ten dzień - Gala Esquire Awards już 11 grudnia!
08.12.2017

Biznes, sztuka, media, moda, sport – to 5 kategorii, w których zmierzą się, wybrani przez redakcję i wyłonieni w głosowaniu czytelników, mężczyźni. Ale nie tylko oni będą w centrum zainteresowania zebranych – nagroda dla kobiety, którą kochamy, wzbudza równie wielkie emocje.

Już w nadchodzący poniedziałek, 11 grudnia, spotkamy się po to, by podsumować rok. Tę wyjątkową uroczystość poprowadzą wspólnie Maciej Gajewski redaktor naczelny magazynu Esquire - oraz dziennikarka Gabi Drzewiecka, których wesprze również Maciej Stuhr w swoim specjalnym wystąpieniu.

Dodatkową atrakcją gali będzie polska premiera nowego modelu Mitsubishi Eclipse Cross. Dzięki współpracy z naszymi partnerami jesteśmy przekonani, że zarówno obecni na gali nominowani, jak i zebrani goście na długo zapamiętają to wydarzenie. Esquire Awards, 11 grudnia, Hotel Hilton Warszawa – dżentelmeni kojarzą tę datę!

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo