Muszę wyprasować ciuchy…

… wrzucę je do pralki!
Muszę wyprasować ciuchy…
11.12.2017

Szalony pomysł? Niekoniecznie! Jeżeli jesteś zabiegana – a przyznaj, że czasem nie jesteś w stanie uciec od natłoku codziennych spraw – zwyczajnie zdarza Ci się zapomnieć o wyprasowaniu ubrań. Z pomocą może przyjść wtedy właśnie pralka.

Najnowszy model Amica DAW 8143 DSiBTO z linii Dream Wash posiada funkcję prania z użyciem pary SteamTouch. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii prania parowego dużo łatwiej i szybciej uprasujesz tkaninę, a często w ogóle nie będziesz musiała tego robić!

Jak to działa? Para uwalniana jest podczas prania dwukrotnie. Na początku cyklu para wnika pomiędzy włókna i rozmiękcza plamy, przygotowując materiał na przyjęcie detergentu. Para uwolniona drugi raz wygładza tkaninę, usuwając aż 70% zagnieceń. W efekcie mamy nie tylko gładkie, ale też idealnie czyste pranie! Dodajmy, że funkcję SteamTouch możesz włączyć aż z 7 programami pralki, w zależności od Twoich potrzeb i rodzaju tkaniny.

Obecnie wiele pralek posiada funkcję prania z użyciem pary, jednak są one wyposażone w tańsze i mniej zaawansowane technologicznie grzałki wytwarzające parę. To, co wyróżnia pralkę Amica DAW 8143 DSiBTO jest nowoczesny generator pary, który zapobiega osadzaniu się kamienia na grzałce i pomaga skuteczniej usunąć nawet najtrudniejsze plamy.

Funkcja SteamTouch nie tylko wygładza i zmiękcza, ale też doskonale czyści ubrania. Para wodna dokładnie usuwa resztki środka czyszczącego, co jest szczególnie ważne dla osób o wrażliwej skórze oraz cierpiących na alergie. Niedokładnie wypłukany detergent może wywoływać uciążliwe podrażnienia.

SteamTouch to tylko jedna z wielu funkcji wszechstronnej pralki Amica. O tym, co jeszcze potrafi ten model, przeczytasz stronie producenta.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie