Witajcie na nowym Papilocie!

Uff, zdążyliśmy przed końcem roku! Jak Wam się podoba nowy Papilot?
Witajcie na nowym Papilocie!
14.12.2012

To miał być nasz mikołajkowy prezent dla Was, ale niestety nie udało się ze wszystkim zdążyć na czas. Dlatego traktujcie go jako wcześniejszy podarunek bożonarodzeniowy - nowy Papilot - dopieszczony i dopracowany w najmniejszym szczególe!

Papilot niebawem skończy 5 lat (nawet nie chcemy myśleć, ile nam przy okazji przybyło w metryczce). Z tej okazji postanowiliśmy sprawić mu nowe ubranko oraz nieco uporządkować treści, tak by ułatwić Wam korzystanie z jego zasobów. A te są już naprawdę ogromne! Policzyłyśmy, że od chwili powstania serwisu, zostało opublikowanych 19 tysięcy artykułów!

Inaczej opakowany (prostszy, łatwiejszy w nawigacji, przyjemniejszy dla oka), w środku wciąż jest taki sam - z masą tekstów poradnikowych, galerii mody, urodowych trików, przepisów na udany związek i... domowe ciasto. Teraz, zamiast logować się do Papilot Club, wystarczy zalogować się przez Facebooka. Pojawiły się także nowe atrakcje: Beauty Dnia & Stylizacja Dnia, które, mamy nadzieję, staną się dla Was codziennym źródłem inspiracji!

Domyślamy się, że odkrywanie uroków nowego Papilota zajmie Wam kilka dni. Liczymy, że podzielicie się z nami wszelkimi uwagami i sugestiami, co jeszcze możemy zrobić, by umilić Wam poranną kawę z serwisem. Każdy komentarz i maila (redakcja(at)papilot.pl) obiecujemy przeczytać i wziąć sobie do serca. W końcu robimy ten portal dla Was!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2013 15:09
Beznadzieja.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2012 15:58
świetny! ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo