Nauka? Tylko z tabletem!

To gadżet, o którym marzy każdy młody człowiek.
Nauka? Tylko z tabletem!
18.06.2012

Niestety, ze względu na cenę niewielu uczniów i studentów może się nim pochwalić. Jednak TEB Edukacja wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Teraz każdy słuchacz szkoły może zyskać tablet na własność.

Szkoła na miarę XXI wieku

Zamiast dziesiątków zeszytów i podręczników – jeden tablet. A na nim wszystko, co jest potrzebne do przygotowania się do zajęć. TEB Edukacja z myślą o swoich słuchaczach podjęła próbę rozszerzenia programu rządowego Cyfrowa szkoła, by rozwinąć ich kompetencje w zakresie posługiwania się urządzeniami mobilnymi, by mogli w pełni korzystać z dobrodziejstw społeczeństwa informacyjnego.

Dzięki zastosowanemu przez TEB Edukacja rozwiązaniu największy bałaganiarz zdoła uniknąć zgubienia ważnych notatek i będzie miał porządek w materiałach dydaktycznych. Ale to nie koniec pomocy, jaką szkoła przygotowała dla swoich słuchaczy. Na każdym tablecie znajduje się dostęp do pakietu dydaktycznego - materiałów do nauki różnych przedmiotów oraz języków obcych. Dzięki takim rozwiązaniom uczniowie z powodzeniem zaliczą wszystkie egzaminy i testy, a zdobywanie wiedzy będzie tak przyjemne jak nigdy dotąd.

Tablet po zajęciach

Szybkie i efektywne uczenie się, możliwość odbycia e-konsultacji z wykładowcami i śledzenia na bieżąco informacji z życia szkoły – to tylko niektóre z korzyści, które przyniesie uczniom tablet. Posiadacze gadżetu dzięki niemu będą nie tylko odnosić sukcesy w nauce, ale również mieć dostęp do informacji z całego świata i rozwijać swoje zainteresowania. Internet mobilny i możliwość podłączenia się przez wifi pozwalają na korzystanie z bogatych zasobów sieciowych w każdym miejscu i czasie. 

 

Tablet

Bycie zawsze online usprawni komunikację ze znajomymi: słuchacze będą mogli sprawdzić pocztę elektroniczną, porozmawiać z bliskimi przez komunikator czy zobaczyć jak przyjaciele skomentowali ich notkę zamieszczoną na portalu społecznościowym. Z tabletem nigdy nie będą się nudzić: oglądanie filmów, słuchanie muzyki i czytanie e-booków umili im długą podróż czy czekanie na autobus. Co ważne: tablet jest niewielki i lekki, dzięki czemu można go wszędzie zabrać ze sobą. Jest wyposażony w wytrzymałą baterię, która pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia przez wiele godzin.

Dla kogo?

Tablet za 0 zł z mobilnym internetem i kontentem edukacyjnym na cały okres nauki może otrzymać każdy, kto rozpocznie naukę w TEB Edukacja. Po ukończeniu szkoły absolwenci mogą wykupić tablet w promocyjnej cenie: już od 1 zł. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące e-pakietu należy wejść na stronę epakiet.teb.pl lub udać się do sekretariatu jednego z oddziałów TEB Edukacja w całej Polsce.

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2012 11:11
Teraz można jeszcze w TEBie wybrać darmowy kierunek, co jest całkiem spoko :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2012 10:11
H5UeLJ jfagbicfqudd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2012 12:34
PfONQQ hwomkkpdzjku
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2012 20:01
Masz płyte Peji, czyli jesteś jego fanem. tede powiedział że fani Peji to ogry i pasuty dojebani itp. Masz płyte tedzika, jesteś fanem tego co Ci nawrzucał- nie kumam z tego nic:/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2012 10:43
Zgadzam się w 100%. Przecież wszystko idzie do przodu i trzeba to wykorzystywać bo ma to przecież ułatwiać funkcjonowanie. A poza tym i tak często nosi się wszędzie ze sobą laptop, a tak to sprawa się ułatwia bo tablet mniejszy i funkcjonalniejszy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie