Gdzie w Warszawie warto zjeść?

To pytanie stawia sobie wiele osób i to nie tylko tych, które w stolicy są po raz pierwszy. Problem wyboru restauracji, klubu, itd. postanowili rozwiązać organizatorzy imprezy Best of Warsaw Awards, która już jutro! Przeczytajcie, w jakich kategoriach zostaną przyznane nagrody…
Gdzie w Warszawie warto zjeść?
23.10.2008

Warszawa jest specyficznym miastem - każdego dnia przybywa kolejnych knajpek, które oczywiście „koniecznie trzeba odwiedzić”. Niezależnie od tego, czy jest się mieszkańcem stolicy, czy tylko gościem, warto wiedzieć, które miejsca traktować poważnie i wybrać się tam na kolację czy też pobawić się do białego rana.

Naprzeciw tego rodzaju oczekiwaniom wyszli organizatorzy imprezy Best Warsaw Awards. Już jutro wieczorem dowiemy się, które restauracje, kluby czy kawiarnie są najlepsze z najlepszych. A werdykt na pewno będzie wiarygodny, ponieważ wyda go jury składające się 15 szefów concierge największych warszawski hoteli. Ponadto, wręczone zostaną nagrody w kategoriach: Akcesoria, Kosmetyki, Moda, Wnętrza, Salon SPA i wiele innych. Werdykt w każdej z kategorii to cenna wskazówka dla wymagających konsumentek, jakimi niewątpliwie są kobiety.

W imprezie, która odbędzie się w restauracji Rondo Royal, udział wezmą właściciele warszawskich restauracji, butików oraz gwiazdy. Z pewnością na Papilocie znajdą się zdjęcia z tego wydarzenia.

Jesteśmy bardzo ciekawe, jakie miejsca w Warszawie nominowałybyście do tego typu nagrody. Obstawiajcie dziewczyny, a jutro się okaże, na ile celne były wasze strzały!

Tak czy inaczej, wasze typy na pewno będą cenną informacją i rekomendacją dla innych Papilotek. A może są miejsca, którym w żadnym wypadku nie przyznałybyście tego rodzaju wyróżnienia?

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Hania (Ocena: 5) 12.04.2013 13:36
Znacie You&Me Bar? Miejsce full opcja – można smacznie zjeść (kuchnia fusion), zatem, jeżeli jesteś fanem kuchni nietypowej, tu zaspokoisz swoje kubki smakowe ;] Wieczorkiem natomiast można przyjemnie spędzić czas w towarzystwie interesujących, szykownych ludzi, skosztować smakowitych drinków i posłuchać dobrego chillout’u. Miejsce naprawdę godne odwiedzenia. Poznałam tu mnóstwo ciekawych ludzi.
odpowiedz
Kertozz (Ocena: 5) 13.03.2013 10:59
świetnym lokalem jest Zapiecek na starówce, kapitalna pierogarnia ale mają też wyśmienite placku po węgiersku, duże porcje, polecam sprawdzić!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2012 11:54
Ja znam knajpkę indyjską na wilczej i na porządny obiad jak znalazł, polecam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 11:56
Fajne miejsce na lunch z klimacikiem jest w Platinum Tower przy Hiltonie na Grzybowskiej, tam jest Ganesh Express który serwuje indyjskie lunche. Naprawdę fajna meta na oryginalne smakowo jedzonko i nie drogo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.02.2012 20:02
Ta opcja w Domu Smaków jest super :) Ja z reguły biorę obiady za 19 zeta. Pychota! Jak u mamy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie