WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - wrzuć złotówkę do naszej wirtualnej puszki!

Gdyby każda Papilotka wpłaciła 1 zł, zebrałybyśmy sporo ponad milion! W tym roku WOŚP zbiera pieniążki na potrzeby przyszłych mam i wcześniaków chorych na cukrzycę. Papilot nie mógł pozostać obojętny - włącz się do akcji razem z nami i SiePomaga.pl!
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - wrzuć złotówkę do naszej wirtualnej puszki!
08.01.2012

Drogie Czytelniczki!

Dziś XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wszystkie szczegóły związane z akcją dostępne są na oficjalnej stronie WOŚP. Mamy nadzieję, że w tym roku Jurkowi Owsiakowi i jego dzielnym wolontariuszom uda się pobić rekord i zebrać jeszcze więcej funduszy na pomoc maluchom i ich mamom.

Pamiętajcie, liczy się każda złotówka!

Aby wesprzeć akcję i wrzucić kilka groszy do naszej wirtualnej puszki, kliknij!

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 02:12
Papilot usuwa komentarze -.- Phi, też mi portal.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 19:04
Zapraszam: carlaila-fashion.blogspot.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 14:21
wyzywacie ja od wiesniary itp a ja znam osobe ktora nie popiera WOSP ale np zakupiła kilka inhalatorów dla jednego z szpitali do jendego z szpitali więc kazdy moze pomagać na swój sposób generalnie to popuieram tego typu akcje ale wkurza mnie ,ze inni probuja na tym zarobić np. pokaz sztucznych ogni9 po co to nie lepeij zamista tego kupic coś kupić ?te wszystkie puszki identufikatory nikt tego za darmo nie robi lepeij by bylo gdyby kazdy raz w roku wplacił jakś kwote na wybrany szpital bez tych wszystkich ceregieli
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2012 23:33
A ja nie dałam ani złotówki, bo cel mi się nie podoba, dałabym na chorych na raka, czy ofiary wypadków, a te wcześniaki jakos mnie nie przekonują, a już w ogóle te kobiety z cukrzycą w ciąży, wiedzą, że są chore, to po co zachodzą w ciążę i liczą, że ktos im będzie kupował specjalistyczny sprzęt? ;/
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2012 20:48
Wspaniała akcja! Zawsze gorąco kibicuje aby zebrała sie jak największa suma pieniędzy. Dobrze, że jest taki ktoś jak Jurek Owsiak, który ma gorące serce! Dziękuję mu za to, gdyż w przyszłości i ja będę potrzebowała pomocy, którą on w tym roku organizuje. Walka z cukrzycą jest ciężka- wiem to na swoim przykładzie. Pompy insulinowe dla kobiet w ciąży na pewno się przydadzą!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo