7 niesamowitych zalet spotykania się z niższym mężczyzną (Daj mu szansę, a nie pożałujesz!)

06 Listopada 2016

Zostało udowodnione naukowo, że niżsi mężczyźni są lepszymi partnerami.

związek z niskim

Trudno byłoby znaleźć kobietę, którą pociągaliby niżsi od niej mężczyźni. Przeważnie pragniemy u boku wyższego partnera. Częściowo wynika to z atrakcyjności, a częściowo z poczucia bezpieczeństwa, jakie daje facet o potężniejszej posturze. Praktyka pokazuje jednak, że nie zawsze wzrost jest najważniejszym wyznacznikiem. Zdarza nam się nie zwracać uwagi na ten uszczerbek w wyglądzie faceta, bo ma inne rekompensujące go zalety.

Niektórzy posuwają się nawet do stwierdzenia, że lepiej wybrać niższego faceta. Jakie mogą być ku temu powody?

Faceci, którzy czują się pewni w związku z wyższą kobietą, częściej akceptują także jej ambicję, lotny umysł oraz inne talenty

Mężczyzn często przytłaczają nasze umiejętności oraz inteligencja. Panuje przekonanie, że to jednak facet powinien być silniejszy, zaradniejszy i lepiej odnajdywać się w świecie biznesu. Mężczyźni nie czują się także komfortowo z wyższą partnerką, ponieważ woleliby zapewnić jej silne, opiekuńcze ramię. Dlatego z reguły mężczyźni akceptujący wyższy wzrost swojej dziewczyny, łatwiej przejdą do porządku dziennego nad jej innymi atutami, a także przewagą w innym zakresie.

Zobacz także: Największe męskie kompleksy. Twój facet nigdy nie powie Ci, czego NAJBARDZIEJ wstydzi się w swoim wyglądzie!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-07 19:47:31

Hmmm... mam 168 cm wzrostu, więc jeśli miałabym szukać niższego mężczyzny, to musiałby być on niski w przeciętnym rozumowaniu. Wolę jednak kogoś, na czyim ramieniu będę mogła się oprzeć zarówno w przenośni, jak i dosłownie, a jednocześnie różnica między nami nie będzie przytłaczająca w drugą stronę ;-) 178-185 to dla mnie najlepszy przedział.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-06 14:38:20

Nigdy nie zrezygnuje z obcasow .Nie będę latac w tenisówkach ,żeby czuc się przy nim dobrze .Lubie szpilki i nizszy facet bylby dla mnie dramatem .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-06 13:20:27

ale to ci doskonalosci :) sama jestem z facetem ktory jest mojego wzrostu i powoli zaczyna mnie wkurzac,ze nie moge sobie pozwolic na wysokie obcasy.Na szczescie moj facet ma mnostwo innych atutow ktore skutecznie przyciemniaja mankament jego wzrostu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-06 14:51:36

A ja tego nie rozumiem. Sama jestem z mężczyzną zaledwie niewiele wyższym od mnie i jak mam ochotę, to obcasy zakładam (do czego on sam mnie zresztą bardzo namawia). Jestem w nich wyższa od niego. I nic... Niebo nie wali się nam na głowy, nie następują kataklizmy. A czy ktoś się na nas dziwnie patrzy? Nie wiem. Nie zwracam uwagi czego i wszystkim panią życzę. Naprawdę obchodzą was spojrzenia obcych ludzi mijanych na ulicy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-07 00:00:37

* paniom. Przepraszam. Autokorekta to zuo ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1