9 żenujących rzeczy, które TYLKO KOBIETY robią na siłowni. Wstyd!

21 Października 2017

Ich zachowanie budzi śmiech.

kobieta na siłowni

Widok kobiety na siłowni już nikogo nie dziwi. Od kilku lat jest moda na fit sylwetkę, a panie chętnie się jej poddają. Niektóre ćwiczą w domu z płytą, inne biegają, ale są też osoby preferujące siłownie oraz kluby fitness.

Niestety wizerunek kobiety uczęszczającej na siłownię nie ma się zbyt dobrze. Co prawda wiele osób płci żeńskiej przychodząc tam, ma zamiar dać z siebie wszystko. Nie brakuje jednak innego rodzaju bywalczyń. One przychodzą, ponieważ uczęszczanie na siłownię jest teraz na topie. Poza tym w siłowniach można spotkać dziewczyny, które w ogóle nie pasują do tego miejsca. Siłownia jest typowo męską przestrzenią, jednak męska kurtuazja nie ma tam prawa bytu. Trzeba się dostosować i są kobiety, które faktycznie to robią. Po nich widać, że czują się komfortowo na siłowni. Są też kobiety odstające od grupy osób, które mają na celu poprawienie formy. Można je rozpoznać na pierwszy rzut oka. Niestety jest ich sporo. To przez nie rodzaj żeński ma przypiętą niepochlebną łatkę, jeżeli chodzi o wizyty na siłowni.

Oto 9 rzeczy, które tylko kobiety robią  w takim miejscu.

Zobacz także: Tych kosmetyków potrzebujesz jesienią!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-22 00:12:27

Dobrze że się poprawili i napisali NIEKTÓRE dziewczyny, a nie wszystkie.... Nie wszystkie są takie same więc nie rozumiem tego wrzucania wszystkich kobiet do jednego wora. Ja chodziłam na siłownię żeby schudnąć i zrobić mięśnie, a nie żeby się lansować, pojebana nie jestem......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia89
(Ocena: 5)
2017-10-21 19:15:43

Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-22 11:26:30

WYYPIERDALAJ Z TYM SPAMEM!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-21 12:04:06

Dlatego zaczekam chodzić na siłownię tylko dla kobiet, tam nie ma takich lansiar, tylko kobiety, które na serio ćwiczą i się pocą, plus nikt się nie słoni na twoje przysiady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-21 09:15:22

Mnie zawsze śmieszą takie laski. Przyjdzie pomacha 2 razy hantlami za chwile zrobi parę seksi przysiadow, może z 10 brzuszków, 10 minut na orbitreku i wystarczy:) najważniejsze żeby się nie spocic i nie zepsuć sobie make up. Nie mówiąc o tym ze zawsze przychodzą minimum w dwójkę no bo przecież w miedzy czasie można poplotkowac:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-21 09:03:46

W ubiegłym roku chodziłam na siłkę. Nie miałam opiętych wagginsow i piersi na wierzchu. Widziałam, że laski patrzą się na mnie jak na idiotkę typu "boże jak ona wygląda, bez make kup w potarganych włosach i spocona". Nie powiem dziwnie mi wtedy było. Ale pod dresem ciało mam ładniejsze już 90 tych dziun. Przestałam chodzić na siłkę i ćwiczę w domu. Przecież na siłowni jest od ćwiczeń. A najgorsze było jak sporadycznie rozmawialam normalnie z mężczyznami o ćwiczeniach maszynach itp. Tak miedzy seria cwiczen kiedy się korzystało z tego samego sprzętu. Zabilyby mnie no jak taki paszczur (jestem ładna ale na siłowni w dresie czerwona na twarzy i potargana) może sobie rozmawiać z przystojnym trenerem. Dodam że bez pustaczkowatego flirtu. Przez takie laski i presję otoczenia na piękny wygląd na siłce ćwiczę w domu. Ludzie nie da się efektywnie ćwiczyć i pięknie wyglądać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-21 08:24:55

Większość dZiewCzyn na siłowni szuka męża chodzę i widzę jak sie zachowują wstyd...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1