Zabiegi, które kobiety ukrywają przed swoimi partnerami

03 Stycznia 2016

I dobrze. Twój facet nie powinien o tym wiedzieć. Dla Waszego wspólnego dobra.

wstydliwe sekrety kobiet

Jest wielu zwolenników teorii, że w udanym związku nie powinno być miejsca na żadne tajemnice. Powinniśmy mówić sobie dosłownie o wszystkim, nawet jeśli poruszany przez nas temat nie jest do końca sympatyczny. Szczerość ponad wszystko. Są i tacy, którzy wychodzą z założenia, że niektóre kwestie lepiej przemilczeć i nie przyznawać się do własnych słabości. Wszystko po to, by ukochany wciąż patrzył na nas jak na ideał.

Czy rzeczywiście warto postawić na absolutną prawdomówność i nie liczyć się z konsekwencjami? A może czasami lepiej milczeć i nie psuć dobrego wrażenia? Lista zabiegów pielęgnacyjnych i zdrowotnych, którym oddajemy się w domowym zaciszu, raczej podpowiada to drugie rozwiązanie. W końcu liczy się efekt, a nie to, w jaki sposób go osiągnęłyśmy.

Oto wstydliwe czynności, do których większość z nas się nie przyznaje. I dobrze, prawda?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-01-04 18:28:48

re: Zabiegi, które kobiety ukrywają przed swoimi partnerami

Borze, jaki ten artykuł jest głupi. Większości z tych rzeczy nie robię, ale o tych, które robię (irygacja pochwy, herbatki przeczyszczające czy lewatywa) mój facet dobrze wie i w żaden sposób nie muszę tego ukrywać. Artykuł chyba dla lasek, które na imprezie wyrwały typowego Sebę, przed którym muszą zawsze błyszczeć niczym gwiazdy filmowe, bo inaczej odejdzie do innej łatwej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1