Wyjątkowe urodzinowe wydanie CKM – magazyn ma JUŻ 18 LAT!

15 Czerwca 2016

Kto jest najseksowniejszą Polką? Szczegóły – i dużo gorących zdjęć – w numerze.

ckm

NA OKŁADCE

* OSIEMNASTKA!

W celebrowaniu naszych 18. urodzin pomaga nam piękna Justyna Lukaszewska z wielkimi balonami. Oczywiście mówimy o złotych balonaach w kształcie liczby „18“...  

TEMATY NUMERU

* RANKING 50 NAJSEKSOWNIEJSZYCH POLEK 2016 roku! 

50 najgorętszych, najatrakcyjniejszych, najpiękniejszych kobiet w Polsce zdaniem redaktorów miesięcznika CKM. Na którym miejscu jest Doda, na którym Maffashion, a na którym... Kinga Duda? No i najważniejsze: kto jest najseksowniejszą Polką? Szczegóły – i dużo gorących zdjęć – w numerze. 

* EURO 2016

Oczywiście. Pomiędzy meczami piłkarskiego Euro polecamy w CKM wywiady z Kamilem Grosickim oraz... sędzią Szymonem Marciniakiem (pierwszym arbitrem z Polski na imprezie tak dużej rangi!). Plus tekst o hardkowym Kamilu Gliku. Plus jeszcze parę ciekawostek związanych z polskimi piłkarzami i Euro 2016.  

PONADTO W CZERWCOWYM CKM

* Melanż wszech czasów 

Największe, najostrzejsze i najsłynniejsze imprezy w dziejach ludzkości, a może nawet wszech świata. Wspominamy dawne i planujemy naszą osiemnastkę. 

* Filmowa Polska

U progu wakacji zapraszamy w podróż po kraju  – do 20. miejsc, w których zakręcono sceny kultowych polskich filmów i seriali. 

* Gadżety na lato 

Przed wyruszeniem na wakacyjną podróż warto jeszcze zaopatrzyć się w kilka fajnych rzeczy. Parę jest niezbędnych, parę nie – pokazujemy wszystkie. 

* Seks na jedną noc

Piłkarze i muzycy nie muszą czytać tego tekstu. Pozostali, jeśli mają ochotę na szybką i przyjemną przygodę bez zobowiązań, powinni wykuć na pamięć ten poradnik CKM.  

* Eric Bana 

Wywiad z aktorem znanym m.in. z filmów „Troja” i „Hulk”, a ostatnio produkcji Netflixa „The Special Correspondents”. 

* Rafał Cieszyński

Znany polski aktor mówi CKM m.in. o przerzucaniu żelastwa na siłowni i o tym, jak... cudownie uzdrowił niedoszłą samobójczynię. 

* Felieton Niekrytego Krytyka 

W tym miesiącu Niekryty Krytyk pisze, a jakże, o Euro 2016. Ale takim... dziwnym. 

* Zapasy

Euro, Euro, a co po Euro? Olimpiada! Szykujemy się do niej, zgłębiając razem z Wojciechem Orłowskim tajniki olimpijskich zapasów.  

* Męska moda 

Co trendowego założyć w gorące letnie dni pokazuje na sobie Mariusz Rusin.  

* SUPERPROMOCJA!

Wystarczy kupić ten numer CKM, żeby dostać wyjątkowy rabat nawet do 15% na całą kolekcję dostępną w salonach Timberland lub na Timberland.pl.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1