Ku przestrodze: Historie dziewczyn, które mają problem z alkoholem

08 Października 2016

Naprawdę tak dużo pijemy?

alkohol na imprezie

Współczesne dziewczyny są coraz gorsze. Ta opinia jest często wygłaszana w różnych środowiskach. Zarzucają nam rozpasałość, brak kobiecości i rozwiązłość obyczajów. Jak dziś wygląda współczesna nastolatka? Mocny makijaż, pofarbowane włosy, odsłonięte ciało i papieros w ustach. Ten opis nie dotyczy każdej, ale trudno zaprzeczyć jego prawdziwości. Jeszcze kilkanaście lat temu czternastolatki i piętnastolatki nie malowały się i nie ubierały wyzywająco. Obecnie wiele z nich wygląda poważniej niż niektóre kobiety dobiegające trzydziestki.

Mogłoby się wydawać, że to przeważnie zdziecinniałe staruszki oraz nieatrakcyjne kobiety negatywnie komentują wygląd i zachowanie współczesnych dziewczyn. Jak się okazuje, niekoniecznie...

W rozmowie z Szymonem, Marcinem oraz Jackiem ustaliłyśmy, jakie zdanie mają na temat młodych kobiet. Co ich drażni w naszym zachowaniu? Czy faktycznie wypadałoby je poprawić? Niestety mężczyźni nie pozostawili żadnych złudzeń.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Najbardziej szpetne części kobiecego ciała

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 15:43:07

Ja w liceum piłam baardzo dużo, teraz jeszcze więcej, taka praca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-08 16:30:17

sorry ale to dziewczyny maja racje. Facetom sie wydaje, ze tylko im wolno robic co chca a kobietom to juz nie wypada. Kazdy powinien sie wyszalec.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-08 15:28:56

W artykule jest dużo racji. Sama za dużo piłam w liceum, na studiach już mniej bo pracowałam ale także sporo. Teraz jak sobie pomyśle co się wyprawiało to trochę wstyd a trochę jednak dobrze. Człowiek musi się wyszaleć i im wcześniej tym lepiej. Ważne żeby się wystarczająco wcześnie ogarnąć i nie zaprzepaścić nauki czy ważnych relacji międzyludzkich.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-10 10:47:54

Masz rację, też tak miałam :) W liceum dużo piłam, również z moim chłopakiem, potem na studiach, to były trzy lata największego melanżu i nagle zderzyłam się z rzeczywistością, zaczęłam żyć normalnie, założyłam rodzinę i skończyłam pić na umór :) Miło wspominam okres studiów, bo naprawdę poznałam wielu cudownych ludzi, ale czasem mi wstyd, jak przypominam sobie niektóre sytuacje :) Teraz jest mi sto razy lepiej bez alkoholu - jestem w ciąży więc nie piję wcale :) Młodzi, wyszalejcie się, póki możecie, tylko nie przekroczcie magicznej granicy, bo potem już nie będzie można wrócić!! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1