Definicja kobiety idealnej: Co powinna wiedzieć i jakie umiejętności posiadać?

16 Września 2016

Zgadzasz się z tą listą?

współczesna kobieta

Być kobietą w XXI wieku to niełatwa sprawa. Świat tyle od nas wymaga. Musimy pięknie wyglądać, kulturalnie się wysławiać, posiadać wyższe wykszałcenie, mieć zainteresowania, męża, dzieci i codziennie radzić sobie z pogodzeniem obowiązków zawodowych, domowych, partnerskich i rodzicielskich. To definicja kobiety idealnej, która rodzi niepotrzebną presję i często sprawia, że jesteśmy nieszczęśliwe.

Społeczeństwo jest okrutne wobec kobiet. Wiele od nas oczekuje, ale pod pewnymi względami nas ogranicza. Nie zarabiamy tyle, ile mężczyźni na podobnych stanowiskach i jesteśmy uważane za gorsze w wykonywaniu niektórych czynności, np. jeździe samochodem, co wcale nie jest prawdą.

Nie da się jednak zaprzeczyć, że współczesna, przebojowa dziewczyna powinna posiadać pewne umiejętności oraz wiedzę. Co znajduje się na obowiązkowej liście?

Zobacz także: Za co sąsiedzi Cię znienawidzą? Mieszkając w bloku NIGDY tego nie rób!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

JA
(Ocena: 3)
2016-09-16 09:47:55

Łał po raz pierwszy mogę się zgodzić z Papilotem. Chociaż jutro pewnie będzie artykuł w którym jakiś Maciek wypowiada się, że kobieta która potrafi prowadzić samochód i zmienić oponę jest niekobieca i bardziej kojarzy mu się z gwiazdą porno niż materiałem na żonę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1