Po raz pierwszy w polskiej telewizji miłosny eksperyment: UNDRESSED. RANDKA W ŁÓŻKU

02 Sierpnia 2016

Odważyłabyś się wystąpić w takim programie?

Undressed: Randka w łóżku

Zainspirowany serią naukowych badań program „Undressed: randka w łóżku” pokaże eksperymentalny sposób na znalezienie miłości. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, rozbiera wzajemnie do bielizny i kładzie do łóżka. W przełamaniu barier i zawstydzenia pomogą im pytania wyświetlane na ekranie. Po 30 minutach musi zapaść decyzja. Czy krótki, ale pełen emocji i napięcia czas wystarczy, by zechcieli kontynuować znajomość bez obecności kamer? A może każde z nich opuści pokój osobno? Zobacz program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było i przekonaj się, jak randkują Brytyjczycy. Nowy program „Undressed: randka w łóżku” od 23 sierpnia w telewizji TLC. Zaś już jesienią zobaczymy miłosny eksperyment z Polakami w roli głównej.

TVN zorganizuje śluby NIEZNAJOMYM! Czy to może się udać?


Kolacje przy świecach, długie spacery, misternie wybierane seanse w kinie… Tego nie zobaczycie w „Undressed: randka w łóżku”. Zainspirowany serią badań naukowych program zmieni Wasze nastawienie do pierwszej randki! Poznacie zupełnie nowy sposób na znalezienie miłości. Dwoje nieznajomych spotyka się w zaciemnionym pokoju i zaledwie kilka chwil później, w samej bieliźnie, kładzie do łóżka. Nie ma czasu do stracenia, bowiem para na zapoznanie się ma zaledwie 30 minut.


Pomieszczenie oświetla wyłącznie duży ekran, wyznaczający rytm spotkania. Pojawiające się instrukcje zachęcają „randkowiczów” do interakcji. Dociekliwe pytania i zadania przygotowane specjalnie dla nich ułatwiają zbudowanie więzi. Tutaj odwaga konfrontuje się z zaskoczeniem, a nieśmiałość przeplata z ciekawością. Pary odkrywają przed sobą zarówno swoje największe zalety jak i słabości, ale przede wszystkim osobowość, pasje i nastawienie do życia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
0.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-02 08:46:02

Ależ obleśne! To może jeszcze zróbcie randkę w kiblu i wspólne sranie na dwóch kiblach trzymając się za ręce pod okiem kamer o tytule "Sranie na ekranie".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
hm,m
(Ocena: )
2016-08-02 09:26:07

hahahhahahhah dobre

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kk
(Ocena: )
2016-08-02 18:22:59

hahah ale mnie rozbawiłaś !! :D :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1