Ujawniono twarze polskich HEJTERÓW. Młode dziewczyny nawołują: „Ped**y do gazu!”

24 Lipca 2015

Uwaga! Bardzo WULGARNE komentarze. Czy to zatrzyma falę nienawiści?

homofobia

Polski Internet nienawiścią stoi. Do tej pory hejterzy czuli się bezkarni, bo wulgarne komentarze zamieszczali zupełnie anonimowo. Niektórzy wciąż działają w ten sposób, ale nie brakuje i takich, którzy plują jadem pod swoim prawdziwym nazwiskiem i zdjęciem. Nie trudno ich odnaleźć – wystarczy przejrzeć na Facebooku dyskusje toczące się w komentarzach do artykułów dotyczących drażliwych kwestii.

Na pewno nie spodziewali się tego, że ktoś postanowi to wykorzystać. Niestety, teraz może ich poznać każdy, a wszystko za sprawą bloga „Hejty na Fejsie”, który robi furorę w Sieci. Autorzy publikują na nim zdjęcia homofobów oraz ich szokujące wypowiedzi. Szczególnie zaskoczyły nas słowa młodych kobiet.

„Hejty firmujesz swoją twarzą. Nie trafiają one wyłącznie do ofiary oraz lajkujących Cię ziomków. Nie znikają po zapomnieniu. Nie schowasz się za niewyraźnym awatarem. Czasem ktoś przejrzy udostępnione przez Ciebie fotki. I zestawi Twój pieczołowicie budowany selfikami wizerunek spoko ziomka, grzecznej dziewczynki, wesołego 10-latka, statecznej matki, ambitnego studenta zagranicznej uczelni, kumpelki-twardzielki, opiekuńczego ojca itp. z Twoimi wpisami przepełnionymi nienawiścią łamiącą nawet zasady poprawnej pisowni” - czytamy na stronie.

Zdjęcia zniknęły już z serwisu Tumblr. - Okazało się, że twarz połączona z nienawistnym komentarzem jest atrakcyjnym i łatwym do stworzenia kontentem. Pamiętaj o tym, zanim znów wyślesz na fejsie ped**ów do gazu - przestrzegają twórcy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (41)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz