13 typów uczennic. Którym z nich jesteś Ty?

17 Października 2016

Buntowniczka, Kujon, a może Przywódczyni? Przekonaj się, jak postrzegają Cię inni...

typy uczennic

Podziały na lepszych, gorszych, bogatszych, biedniejszych, mądrzejszych i głupszych zaczynają się już w szkole. To miniśrodowisko, w którym każda osoba ma swoje miejsce. Można zauważyć, że ludzie podobni do siebie pod jakimś względem trzymają się razem. W kupie zawsze raźniej, jak przyjęło się mówić.

Ci ludzie spędzają razem przerwy, siedzą razem w ławkach i wybierają się wzajemnie do drużyn na zajęciach sportowych. Zapraszają się też na imprezy i obgadują członków pozostałych `klanów`. Podział na grupki jest widoczny zwłaszcza wśród dziewczyn. Oprócz niego wyróżniamy także podział na konkretne typy uczniów. Którym z nich jesteś Ty?

Kujon

To osoba, która gardzi pospolitymi rozrywkami i przerwy często spędza samotnie z podręcznikiem/książką na kolanach. Nie wie, co to impreza i patrzy z politowaniem na osoby biorące w nich udział. Przeważnie siedzi w pierwszej ławce i zawsze zna odpowiedź na pytanie nauczyciela. Kujon jest stawiany innym za wzór. Niestety musi liczyć się z drwinami i zaczepkami zazdrosnych osób.

Zobacz także: LIST: „Jestem przerażona liceum! Lubię się uczyć, ale nie pasuję do bogatych rówieśników...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gracja
(Ocena: 5)
2016-10-18 22:03:48

Zawsze byłam uczennicą, która słabo przykładała się do tego co było na lekcjach. Nie rozumiałam, że pewne rzeczy mogą mnie zainteresować, część może mi się przydać. Dopiero od niedawna zrozumiałam co mnie pasjonuje i dopiero wtedy mogłam dać z siebie 100 podczas nauki. Uwielbiam dietetykę, fitness, wszystko co jest związane z byciem fit. Skończyłam w tym roku dietetykę w progresie, wybieram się jeszcze na kurs związany ze zdrowym odżywianiem. Chcę mieć pełne kwalifikacje żeby pomagać ludziom w odchudzaniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-19 18:44:27

Mia

Gratuluje! ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-10-17 15:59:38

Do mnie też nic nie pasuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-10-17 10:30:14

hmm, chyba żadnym typem nie byłam. Co prawda inaczej się zachowywałam w podstawówce, inaczej w liceum, ale i tak nic nie pasuje do mnie :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1