Transpłciowy mężczyzna urodził dziecko. Internauci grzmią: To jest chore!

03 Sierpnia 2017

Podzielacie te opinię?

Trystan Reese

Już sama zmiana płci wydaje się kontrowersyjnym tematem, a co dzieje się, gdy osoba transpłciowa zostaje rodzicem? Zdarzają się takie przypadki. Ostatnio portal pudelek.pl opisał historię Trystana Reese. Mężczyzna urodził się kobietą, ale poddał się terapii hormonalnej, zmieniającej płeć. Nie zdecydował się przy tym na „korektę” narządów płciowych. On i jego partner Biff marzyli o dziecku. Trystan przeszedł jeszcze jedną kurację. Miała ona na celu przygotowanie jego ciała do ciąży. W końcu pragnienie mężczyzn spełniło się. Na świat przyszedł chłopczyk – Leo.

To nie była pierwsza ciąża Trystana. Wcześniej utrzymanie błogosławionego stanu się nie powiodło. Radość mężczyzn jest tym większa, że wreszcie się udało. - Czekaliśmy na niego tak długo. Bardzo staraliśmy się, żeby się pojawił. To czysta przyjemność trzymać jego maleńką dłoń - wyznaje mężczyzna.

Trystan jest dumny, że urodził dziecko będąc mężczyzną. - Jeżeli ktoś ci powie, że facet nie urodzi dziecka, pokaż mu to wideo – wyznaje podczas pobytu na porodówce.

Mały Leo nie jest pierwszym dzieckiem pary. Mają już dwójkę adoptowanych pociech - chłopca i dziewczynkę.

Czy Waszym zdaniem osoby transpłciowe powinny mieć dzieci? Wybrałyśmy kilka komentarzy internautów odnośnie tej sytuacji.

 Zobacz także: Chciał zostać najbardziej sztucznym mężczyzną na świecie. Chyba osiągnął swój cel...

 - Nie - facet nie może mieć dziecka. "zmiana" płci nie ma tutaj nic do rzeczy!

- Nie jest mezczyzna!!!!! Zawsze bedzie kobieta chocby oszalal ze zlosci. Natury nie oszukasz operacjami plastycznymi!

- Nadal twierdzę, że facet nie może urodzić dziecka. To jest kobieta, która pakuje w siebie sztuczne hormony.

- Ale news, przeciez to baba z broda.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-04 09:42:55

Szkoda dziecka...jakie ono bedzie miało życie ? Jak beda reagowac rowieśnicy ? ......... tragedia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Izaa
(Ocena: 5)
2017-08-04 09:35:42

Z biologicznego punktu widzenia dziecko zostało urodzone przez kobietę, czyli wszystko jest w porządku. A to, że ten ktoś czuje sie mezczyzna to osobista sprawa i niech robi co tylko zapragnie. Nie sadzę aby to miało jakiś wpływ na dziecko, nie ważne jakiej płci są rodzice, ważne aby dziecko mialo zapewnione miłość i dom.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-04 10:54:35

Ale to jak najbardziej może mieć wpływ na dziecko, gdy podczas okresu dorastania równieśnicy będą się z niego śmiać, że jest dziwakiem bo go facet urodził, a na dzień matki do szkoły nikt nie przyjdzie (albo przyjdzie tatomama) - Dzieci są okropne, nikomu nie odpuszczają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Izaa
(Ocena: 5)
2017-08-04 13:42:33

Owszem, dzieciaki potrafią być okrutne, ale myślę ze to wszystko jest właśnie przez rodziców, którzy sami mówią źle o takich ludziach, a dzieci to obserwują. Jednak w wielu krajach społeczeństwo jest na tyle tolerancyjne, ze takie sytuacje sie zdarzaja rzadziej. Ogółem to prawda jest taka, ze dzieci wychowane w jakby to ująć ,,normalnych rodzinach" też są szykanowane z różnych powodów, więc czy ja wiem czy to robi różnicę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 19:08:05

Ale przecież mężczyzna nie urodził dziecka. Mogą sabie pisać w dokumentach co chcą, zmieniać imiona 10 razy i poddać się każdej możliwej operacji ale to nadal jest kobieta. Ma chromosomy XY i i zawsze była i będzie kobietą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 20:54:58

Kobiety mają XX a mężczyźni XY

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 18:50:45

jestem tolerancyjna ale nie wiem czy na ich miejscu bym sie zdecydowala na cos takiego. jestem lesbijka, a nie wiem czy w Polsce bylabym w stanie wychowywac dziecko z druga kobieta, choc wiem, ze za granica takie rzeczy juz sa normalne. moglabym olac co powiedza inni, ale czy moja decyzja nie bylaby krzywdzaca dla dziecka? trzeba nauczyc sie myslec nie tylko o sobie. co prawda oni nie sa w Polsce, a za granica juz wszystko jest akceptowane,ale ja mimo wszystko bym sie bala. z jednej strony rozumiem, ze chca miec rodzine, zyc razem, wychowywac dziecko, ale z drugiej strony samo to, ze sprawa jest glosna nie swiadczy o tym dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dzoana
(Ocena: 5)
2017-08-03 18:29:25

Szkoda ze nie zostałaś zobaczyłbyś jsk tam fsjnie, wiem bo byłam :3 zero bliskich zero własnych rzeczy zero miłości traktowanie jak zwierzęta Ale przeciez to i tsk lepsze niz byc córka pary gejów ......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 12:25:04

Patologia, biedne dzieci...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 13:54:07

Też im współczuje, a jakbym była na miejscu tych adoptowanych to chyba wolałabym już pozostać w domu dziecka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-04 08:32:46

Patologia jest gdy "rodzice" leją bez opamiętania swoje dzieci, głodzą i wykorzystują seksualnie. Jesteś zwykłą idiotką. Współczuję twoim przyszłym dzieciom.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-04 13:39:36

Patologia to inaczej nieprawidłowość. Posiadanie dwóch ojców, albo inaczej.. Ojca i matki z brodą, która czuje się mężczyzną można nazwać patologią. Tak więc może Ty jesteś idiotką, bo patologia to nie samo lanie bez opamiętania, głodzenie i wykorzystywanie seksualne dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz