Tego nie wiesz o piersiach, a powinnaś! (14 zaskakujących faktów)

08 Marca 2014

Wszystko, o co bałaś się zapytać...

kate upton

Są małe, duże, jędrne, opadające, naturalne, bywają sztuczne. Piersi to nie tylko jedna z części naszego ciała, ale dla wielu także atrybut kobiecości. To z ich powodu popadamy czasami w kompleksy, to one pobudzają męską wyobraźnię. Ale niezależnie od tego, jak prezentują się od strony wizualnej, są przede wszystkim nasze. I znacznie bardziej ciekawe, niż mogłabyś przypuszczać.

Choć na co dzień specjalnie się nad nimi nie zastanawiamy, na temat kobiecego biustu krąży wiele mitów. A wtedy pojawiają się pytania. Czy to normalne, że jedna jest większa od drugiej? Dlaczego z wiekiem tak bardzo tracą na jędrności i zwyczajnie opadają? Czy możliwe jest osiągnięcie satysfakcji wyłącznie przez ich dotykanie? Skąd bierze się ich rozmiar i czy nigdy nie będą już większe? Czy powinno się o nie jakoś specjalnie dbać? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości!

Przyglądając się piersiom, nie ograniczymy się wyłącznie do medycznych danych. Poznacie posiadaczki największego naturalnego i sztucznego biustu na świecie. Dowiecie się, w którym kraju kobiety muszą kupować największe biustonosze, a także, dlaczego powinnaś przestać palić papierosy, jeśli nie chcesz, by Twoje piersi przegrały nierówną walkę z grawitacją...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (23)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz