Te święta warto wpisać do swojego kalendarza: Dzień Rozrzutności, Dzień bez Bielizny, Dzień Wódki (PLUS inne zabawne okazje)

01 Września 2013

Nie musisz czekać na Boże Narodzenie, by świętować fajne wydarzenia!

kalendarz

Jeśli lubisz świąteczną atmosferę i już odliczasz dni do nadejścia Bożego Narodzenia, mamy dla ciebie dobrą wiadomość – nie musisz aż tak długo czekać ze świętowaniem. Przed końcem roku czekają nas jeszcze inne, całkiem oryginalne święta, których celebrowanie może przynieść ci wiele radości.

Portal Sfora.pl przygotował listę najdziwniejszych okazji do świętowania, które czekają nas jeszcze przed 2014 rokiem. Oto one.

WRZESIEŃ
 
9.09. Międzynarodowy Dzień Urody – to najlepsze święto EVER! Jak najbardziej wskazana jest wtedy wizyta u kosmetyczki lub w salonie SPA.  Jednym słowem, by dobrze celebrować ten dzień musisz o siebie zadbać. Nic na to nie poradzisz.
 
15.09. Dzień Olewania Systemu – jeśli szara rzeczywistość nie spełnia twoich oczekiwań, a sytuacja na świecie przyprawia cię o ból głowy, to święto idealne dla ciebie. Zrób wolne twoim skołatanym nerwom i, jak mówi nazwa, olej system.
 
22.09. Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy – gdy czujesz, że masz spore szanse na otrzymanie podwyżki to idealne święto dla ciebie. Poświęć kilka godzin na dopracowanie wspaniałej mowy, po której szef nie będzie w stanie ci odmówić. Wprawdzie istnieje ryzyko, że twoje starania przyniosą odwrotny skutek, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-09-01 20:05:28

re: Te święta warto wpisać do swojego kalendarza: Dzień Rozrzutności, Dzień bez Bielizny, Dzień Wódki (PLUS inne zabawne okazje)

"9.12. Dzień Dziewic- panie, które wciąż mogą pochwalić się swoim `wiankiem` ten dzień powinny obchodzić w szczególny sposób" ... stracić dziewictwo?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1