Powstały tampony z marihuaną. Wiemy, gdzie je kupić!

24 Marca 2018

Paczka kosztuje ok. 120 zł. Kupiłybyście takie tampony?

Ból podczas miesiączki może być bardzo silny. Herbatki ziołowe, masaż brzucha, a nawet tabletki przeciwbólowe nie zawsze pomagają w wystarczającym stopniu. Przez to kobiety przez kilka dni w miesiącu funkcjonują gorzej. Bywa, że mdleją i wymiotują. Są też oczywiście osoby, które znoszą okres lepiej, ale generalnie zawsze wiąże się on z pewnym dyskomfortem.

Okazało się, że zbawienna w skutkach może być marihuana. A dokładnie tampony, które ją zawierają. Produkt marki Foria Relief kosztuje ok. 120 zł. Każdy tampon jest nasączony wyciągiem z konopi indyjskich. „Naszym celem jest dzielenie się właściwościami leczniczymi tej rośliny, przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technik ekstrakcji. Zapewniamy bezpieczne i przystępne dla wszystkich kobiet sposoby radzenia sobie z miesiączkowymi problemami” – czytamy opinię pracowników Forii Relief.

Jeżeli wierzyć zapewnieniom kobiet, które już ich użyły, zaczynają działać już po 20 minutach od włożenia. Działają rozluźniająco i niwelują ból. Producenci zapewniają, że poza tym nie wpływają na kobietę w inny sposób, tzn. nie sprawiają, aby była odurzona, czytamy na noizz.pl.

Jak na razie tampony są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Poza tym muszą jeszcze przejść przez kontrolę niektórych ośrodków badawczych, informuje portal noizz.pl. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że za jakiś czas trafią do sprzedaży w Polsce.

Kupiłybyście takie tampony?

Zobacz także: OKRES: Ciekawostki & zagwozdki

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-24 08:57:22

Na pewno działają, bo lepszego leku przeciwbólowego niż marihuana, nie ma.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Narkoman
(Ocena: 5)
2018-03-26 01:53:43

Jest heroina oraz kompot

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1