Powstała nowa definicja gwałtu. Nadchodzi przełom

13 Lipca 2018

Przełoży się to na więcej wyroków skazujących.

czy to był gwałt

Media co jakiś czas donoszą o wzroście liczby przestępstw w Szwecji. Portal nczas.pl informuje, że Szwedzka Rada ds. Zapobiegania Przestępczości udostępniła raport dotyczący zagrożenia na tym tle. Opiera się on na danych uzyskanych od samych mieszkańców. Jeżeli chodzi o rok 2016, aż 15 proc. mieszkańców padło ofiarą jakiegoś przestępstwa. „Mamy do czynienia z ogromnym wzrostem przestępczości. Przez lata mieliśmy przestępczość na mniej więcej podobnym poziomie, a teraz notujemy potężny wzrost. Dotyczy to wszystkich rodzajów czynów kryminalnych” – czytamy na portalu komentarz kryminologa Manne Gerell.

Gwałt w związku: „Nie przejmował się, że mnie bolało. Krzyczałam, ale on nie przestawał...”

Najgorzej jest jednak pod względem napaści seksualnych. Prawdopodobnie jest to jeden z powodów, dlaczego Szwecja dołączyła do kilku krajów, które wprowadziły nowe prawo odnośnie przemocy seksualnej. Od 1 lipca gwałt w Szwecji to seks bez dobrowolnego i świadomego przyzwolenia.

To bardzo ważna zmiana. Wcześniej według prawa ofiara musiała udowodnić, że doświadczyła gróźb czy też przemocy na tle seksualnym albo była w stanie, który ją na nie narażał.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-15 12:11:01

Prawo (stare czy nowe) dotyczy tylko białych mężczyzn. Arab gwalci i zostaje uniewinniony, mozna tylko pogratulowac szwedom wpuszczania tej dziczy do swojego kraju i usprawiedliwiania popełnianych przez imigrantów przestepstw.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-13 14:14:49

No tak, bo zgwałcić można tylko penisem według nich, ale pchanie na siłę butelki do waginy już gwałtem nie jest.... Co za idioci. Cyt. ,, Od 1 lipca gwałt w Szwecji to seks bez dobrowolnego i świadomego przyzwolenia..., AHA, czyli wcześniej gwałt według nich był świadomym przyzwoleniem ofiary. BEZ KOMENTARZA.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ja pi3rd0l3
(Ocena: 5)
2018-07-13 14:04:35

Szwedzi są nie źle jebnięci. A wzrost przestępczości jest adekwatny do ilości nowych "imigrantów". Czytaj darmozjadów z Afryki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-07-13 01:41:14

Uwaga. To prawo nie dotyczy beżowych. Beżowy dostaje wyrok w zawiasach i niczym się nie martwi. Korona dalej płaci mu zasiłek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-07-13 01:44:24

Taaa a gwałt butelką się nie liczy: "oskarżeni o gwałt butelką 15-letniej dziewczyny, zostali uniewinnieni przez sąd"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1