Szokujące REKLAMY, które zmuszą Cię do kilku poważnych przemyśleń

26 Lutego 2015

Warto na nie popatrzeć.

szokujące reklamy

O tym, że problemami społecznymi trudno jest zaciekawić widza, wiadomo nie od dziś. Producenci reklam wciąż poszukują więc nowych sposobów na zainteresowanie odbiorcy.

Czysty reklamowy artyzm się opatrzył, trzeba iść o kilka kroków dalej. Odpowiednio szokujący obraz intryguje, zaskakuje, pobudza wyobraźnię, a wreszcie… stymuluje do głębszych refleksji na temat otaczającego nas świata i współczesnych problemów. Wiele dzisiejszych kampanii reklamowych ma niewiele wspólnego ze szlachetnym pięknem i zamiast nawiązywać do nieistniejącego ideału, przybiera formę  obrazkowego happeningu. Twórcy reklam prześcigają się w pomysłach i coraz to śmielszych wizjach, używając kontrowersyjnych metafor i prowokujących sloganów. Wiele z nich naprawdę zmusza do przemyśleń.

Która z reklam wywarła na Tobie największe wrażenie?

Na zdjęciu powyżej:

Problem: Molestowanie i pedofilia

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-26 01:52:24

re: Szokujące REKLAMY, które zmuszą Cię do kilku poważnych przemyśleń

Wszystkie szokujaco dobre. Widziałam też kiedyś taka chyba o pedofilii/molestowaniu,w której dziewczyna,później kobieta i staruszka na różnych etapach życia przypomniala sobie o traumie,co wyglądało tak,że zaczynało pelzac po niej wezowym ruchem coś wygladajacego na męską rękę,straszne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1