„Pilnie potrzebuję pieniędzy. Szef zaproponował awans za seks. Zgodzić się?”

11 Kwietnia 2017

Aneta jest w bardzo trudnej sytuacji. Oferta mężczyzny wydaje się jedynym rozwiązaniem problemu.

seks za awans

Zjawisko płacenia w naturze jest bardzo powszechne i znane od dawna. Kobiety, a także mężczyźni zgadzają się na seks w zamian za pieniądze albo konkretną przysługę. Można tu wymienić m. in. dobrą ocenę na studiach lub intratną pracę, jednak największą popularnością cieszy się awans. Dobrze sytuowani mężczyźni na wysokich stanowiskach wykorzystują swoje wpływy i zasoby finansowe, a w zamian oczekują miłych chwil we dwoje. W ten sposób zdobywają kobiety, które im się podobają, a także uciekają od problemów w małżeństwie. Wszystko odbywa się po cichu, ale ściany mają uszy, więc podobne incydenty często wychodzą na jaw. Dlatego osoby decydujące się na ten rodzaj handlu muszą wziąć pod uwagę grożące im konsekwencje.

W większych, polskich miastach awans za seks jest czymś normalnym. Prawie każdy pracownik większej korporacji słyszał podobną historię albo zauważył ją w swoim najbliższym otoczeniu. Pomimo że ów proceder wydaje się niezwykle uwłaczający dla kobiety, chętnych nie brakuje. Jakie panie się na to decydują? Przeważnie, te które mają poważne kłopoty finansowe i nie widzą innego rozwiązania problemu. Nie brakuje też kobiet preferujących życie na bardzo wysokim poziomie i nie lubiących się przepracowywać. Chętnie oddają swoje ciała za biżuterię, luksusowe wycieczki, a nawet samochody.

Aneta (imię zmienione na prośbę bohaterki) niedawno stanęła przed podobnym wyborem. Szef zaproponował jej awans w zamian za usługi seksualne. Dziewczyna nigdy nie zdecydowałaby się na podobny układ, gdyby nie znalazła się w dramatycznej sytuacji. Czy powinna się zgodzić na jego ofertę?

Zobacz także: LIST: „Umawiam się z mężczyznami na seks za pieniądze. Nie mogę przestać!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kupeczka
(Ocena: 1)
2017-05-17 21:42:07

Po komentarzach widać jakie tu dno i zgnilizna moralna. Prawie każda by się zgodziła.. same córvy tutaj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-16 05:03:33

Nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-13 20:33:17

Na Twoim miejscu zgodziłabym się, co Ci szkodzi to tylko seks, a masz długi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 5)
2017-04-12 17:48:32

Ja bym poszła na Twoim miejscu. Tylko niech najpierw da kase. Widac ze dobry czlowiek, tez chce seksu. On Ci da to czego chcesz a Ty jemu wiec oboje bd dyskretni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-12 15:32:16

Jeżeli mam w zyciu cos osiagnac w taki sposób, czyli za seks, to wole nadal zajmować, się domem, ponieważ, jakies ochlapy, tez by mnie zadowolily.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-12 14:46:21

Ja bym się zgodziła. Jeśli ten facet jest zadbany i w miarę atrakcyjny, a do tego nie ma nikogo, to czemu nie. Wiele kobiet uprawia seks tylko z miłości a potem niejeden facet traktuje je podle i dopiero czują się okropnie! A tu czekają na Ciebie wymierne korzyści. Nie dajesz się wykorzystać, to Ty decydujesz. I tak jak piszą dziewczyny poniżej - w dużych miastach takiej zagrywki to standard.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-11 22:18:28

Nie wyobrażam sobie jak trzeba być zdesperowana, zeby wgl rozważać taka opcje...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-11 22:06:52

Propozycja kuszaca. Idealna dla dziewczyn w twojej sytuacji materialnel. Zastanow, się nad ta propozycja bardzo dobrze.Przewaznie ludzie, którzy proponują cos takiego, to swinie. Rozumiem cie dokładnie, niby nic nie znaczy, niby to nie dużo, ale jest sumienie, które jest z toba cale zycie.Do takich spraw trzeba mieć psychikę z kamienia, a wybor należy, tylko do ciebie .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-11 11:56:34

Dziewczyno a skąd masz gwarancję, że to będzie tylko jedna noc? Skąd wiesz, że nie będzie potem regularnie przychodził po więcej, skoro twierdzi że mu się podobasz? Jaką masz gwarancję, że ten awans się w ogóle zdarzy a nie np. będzie wham bam thank you ma'am i Cię zwolni? Poza tym ten tekst o tym, że to jego pierwszy raz taka propozycja i jesteś wyjątkowa... Naprawdę wierzysz w takie bajeczki? Takich jak Ty wyjątków były już pewnie dziesiątki. Ciekawe gdzie się podziały... Mam nadzieję, że nie w jakimś burdelu niemieckim po wyjeździe z tym panem za granicę na jedną noc...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-11 10:42:27

A masz gwarancję, że jeśli ulegniesz dostaniesz awans? Może najpierw awans potem seks. Ja bym nagrała jak ci proponuje awans za seks. Będziesz miała w razie czego czym go postraszyc. Myślę, że to nie jest jego pierwszy raz. Skąd wiesz, że po wszystkim zamiast awansować nie zostaniesz zwolniona?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
K
(Ocena: 5)
2017-04-12 14:48:53

A to jest akurat bardzo słuszna uwaga. Jeśli się zgodzisz, to najpierw go nagraj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz