Rzeczy, których nie zrozumie obecne pokolenie (Musisz zobaczyć dawne HITY!)

20 Marca 2016

Sprawdźcie, co było symbolem lat 90.! Poznajecie te hity?

lata 90

Pokolenie Snapchata, Tindera oraz selfie musiałoby użyć wszystkich pokładów wyobraźni, aby zrozumieć, jakimi są szczęściarzami, ponieważ przeżywają swoją młodość w sposób, w jaki osoby starsze o dziesięć lat mogły sobie pomarzyć. Z drugiej strony brak pewnych technologicznych rozwiązań miał swój urok, ponieważ był zastępowany innymi rozrywkami oraz hobby.

Nasz artykuł to ukłon w stronę pokolenia lat 80. i 90. Razem z nami możecie powspominać stare, dobre czasy. W podróż po dawnych, ale nie aż tak odległych latach  zapraszamy także najmłodsze czytelniczki – koniecznie musicie zobaczyć, w jaki sposób swój czas wypełniały starsze koleżanki i co było wtedy największym hitem. Trendy modowe z lat 90. powoli powracają na sklepowe półki, więc to naprawdę dobry moment, aby wczuć się bardziej w dawny styl. Do dzieła! 

7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

Seriale wyznaczające Twoje życie

Jest kilka kultowych seriali, które przeżywały swój rozkwit w latach 90. Dziewczyny z zapartym tchem siadały przed telewizory (o oglądaniu filmów na laptopie nie było mowy) i oglądały `Słoneczny patrol`, `Doktor Quinn`, `Strażnika Texasu`, `Żar tropików`, `MacGyvera` czy `Drużynę A`. Wszystkie nastolatki uwielbiały też `Jezioro marzeń` oraz `Buffy: postrach wampirów`. Jeżeli ich nie znasz, gwarantujemy, że raz zobaczywszy, popadniesz w uzależnienie, nieważne, z którego rocznika jesteś.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-21 21:55:54

re: Rzeczy, których nie zrozumie obecne pokolenie (Musisz zobaczyć dawne HITY!)

A Beverly Hills 90210?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-20 15:55:05

re: Rzeczy, których nie zrozumie obecne pokolenie (Musisz zobaczyć dawne HITY!)

Pierwszy telefon dostałam w 5 klasie podstawówki i to używany z czarno-białym wyświetlaczem, a także na spółkę z bratem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-20 03:31:36

re: Rzeczy, których nie zrozumie obecne pokolenie (Musisz zobaczyć dawne HITY!)

co za głupota. Po pierwsze lata 90te były 20 lat temu, nie 10. Po drugie zajęcia jak zbieranie karteczek dotyczyły tylko dzieciaków w podstawówkach. Dorośli ludzie nie zajmowali się takimi rzeczami więc jak można to porównywać do Tindera? Dzisiaj niektóre dzieciaki w wieku 5-8 lat też zbierają karteczki. Często ludzie w internecie mylą to co jest typowe dla tej dekady z tym co typowe dla dzieci, ponieważ był to czas ich dzieciństwa. To już lepiej nich takie artykuły piszą ludzie urodzeni minimum w połowie lat 70tych. Typowe dla lat 90tych nie jest granie w gumę na podwórku tylko internet na modem, anteny wzmacniające sygnał komórek czy filmy na VHS

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-03-20 19:47:54

Dokładnie- takie trochę pomieszanie z poplątaniem z tego wyszło... Zastanawiałam się, czy chodziło o wspomnienia ludzi, którzy dorastali w latach 80. i 90., czy o to, co pamiętają osoby, które w tamtych latach przychodziły na świat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
eeee
(Ocena: 5)
2016-03-20 20:59:12

urodzilam sie w latach 90, i gralam w gume, zbieralam karteczki. Internet na moden byl na poczatku lat 00!! nie myl lat 90 z pierwsza polowa 2000

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1