ROZDZIEWICZALNIA RÓŻ: Firma, która pomaga kobietom w rozpoczęciu inicjacji seksualnej! Genialne czy bulwersujące?

08 Marca 2011

Firma oferuje różne scenariusze pierwszego razu: w plenerze, klubie, a nawet samochodzie. Zainteresowana daną ofertą dziewczyna może wybrać jednego z ośmiu proponowanych facetów!

ROZDZIEWICZALNIA RÓŻ: Firma, która pomaga kobietom w rozpoczęciu inicjacji seksualnej! Genialne czy bulwersujące?

Na polskim rynku powstała niedawno firma, oferująca kobietom pomoc w przeżyciu pierwszego razu. Propozycja Rozdziewiczalni Róż skierowana jest do dziewczyn, które inicjację seksualną mają jeszcze przed sobą i chciałyby przeżyć ją w wyjątkowy sposób. - Powstaliśmy po to, by pomóc Ci zrealizować Twoje marzenie dokładnie tak, jak byś chciała. Powstaliśmy, byś mogła zakwitnąć w sposób, w jaki pragniesz – możemy przeczytać na stronie Rozdziewiczalni.

Zgodnie z tą dewizą firma oferuje kobietom różne scenariusze pierwszego razu: romantyczki mogą wybrać się z wynajętym partnerem na kolację przy świecach, podczas której usłyszą „najprawdziwsze, dobrane specjalnie dla nich komplementy”; z myślą o dziewczynach aktywnych i energicznych powstała oferta szalonej nocy klubowej z dużą ilością alkoholu i bez „zbędnej moralności”; natomiast dla kobiet spontanicznych – propozycja pierwszego razu… w samochodzie. W erotycznym menu znajdują się także: seks w plenerze, na łódce, czy w sypialni rodziców (w tym celu firma aranżuje dany pokój na wzór sypialni małżeńskiej - według wskazówek zainteresowanej tą opcją dziewczyny).

Z Rozdziewiczalnią Róż współpracuje kilkoro mężczyzn, bo - jak twierdzą założyciele firmy - ważne jest, by kobieta mogła wybrać sobie kogoś, z kim poczuje się bezpiecznie. Obecnie w ofercie znajdują się: szarmancki Dominik, wrażliwy Seweryn, zbuntowany Klaudiusz, pewny siebie Wojtek, wyluzowany Grzegorz, opiekuńczy Krzysztof, Hiszpan Mario i czarnoskóry Nyimak. Firma przewiduje w przyszłości powiększenie liczby panów, by lepiej dopasować się do potrzeb zgłaszających się kobiet. A jest ich podobno sporo. - Doświadczenie, jakie spotkało mnie w Rozdziewiczalni Róż, jest nie do opisania. To było coś tak fantastycznego, że nigdy tego nie zapomnę. Gdybym mogła przeżyć to jeszcze raz, nie wahałabym się ani chwili – pisze na stronie firmy 17-letnia Joanna, a rok starsza Magda dodaje z entuzjazmem: - Seweryn, nigdy Ci nie zapomnę tego, co dla mnie zrobiłeś!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (85)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Joru
(Ocena: 5)
2013-01-19 14:13:39

Przeciez ta strona to prowokacja... "Niniejszym informujemy, że cała nasza strona jest artystyczną mistyfikacją. Wszelkie zawarte na niej treści są fikcyjne, łącznie z informacjami o prasie. Wyjątek stanowią komentarze w zakładce „Skomentuj”. Zbieżność czy podobieństwo do realnych osób jest całkowicie przypadkowe. Jeśli ktoś poczuł się podobny – przepraszamy go za to. Celem tej artystycznej prowokacji była stymulacja społecznej refleksji na temat kobiecej seksualności, w tym znaczenia zjawiska inicjacji seksualnej. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że projekt ten wzbudzi tyle emocji i zainteresowania (nasz serwer tego nie wytrzymywał). Dziękujemy wszystkim za nadesłane do nas e-maile oraz pozostawione komentarze. Dostaliśmy mailowo wiele zapytań. Zgłosiło się sporo kobiet gotowych skorzystać z naszej fikcyjnej oferty. Pojawiło się także sporo głosów krytycznych, będących wyrazem pewnych wartości. Odebraliśmy także kilka gróźb. Mile zaskoczyły nas propozycje przeprowadzenia z nami wywiadów od trzech gazet oraz dwie propozycje nakręcenia na nasz temat filmów. Rozbawiły nas liczne prośby o możliwość dołączenia do naszego zespołu. W Polsce istnieje dużo usług seksualnych skierowanych do mężczyzn, których istnienie nie budzi sprzeciwu. Być może trudniej jest wyobrazić sobie kobiety w roli klientek takich usług. Pokazuje to, że kobieca seksualność wciąż konstruowana jest społecznie w sposób odmienny niż męska. Pozdrawiamy Wszystkich, a zwłaszcza kobiety, którym z okazji 8. marca życzymy dużo szczęścia, akceptacji swojej kobiecości i swojego ciała oraz siły do życia w patriarchalnym świecie. Artyści z RR"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 04:02:50

uslyzalem o tej stronie w tv-celowo nie podawali linkuz zeby nie rozpowszechniac, ale byla nazwa-rozdziewiczalnia roz-wystarczylo wpisac w google i kazdy ma o czym temat, a tak poza tym to sciema, powod na rozglos, tylko ze wielu malolatom ktore sie wczytaja moze narobic w glowie-oby nie;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-10 11:34:32

IDIOCI Z PAPILOTA!!! Nawet nie zadaliście obie trudu zeby przeczytac wszystkie zakladki tej strony. A w ostatniej jest napisane, że to ściema i że nie świadczą takich usług. Żenujące !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-10 15:45:51

No dokładnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-10 10:07:33

Niniejszym informujemy, że cała nasza strona jest artystyczną mistyfikacją. Wszelkie zawarte na niej treści są fikcyjne, łącznie z informacjami o prasie. Wyjątek stanowią komentarze w zakładce „Skomentuj”. Zbieżność czy podobieństwo do realnych osób jest całkowicie przypadkowe. Jeśli ktoś poczuł się podobny – przepraszamy go za to. Celem tej artystycznej prowokacji była stymulacja społecznej refleksji na temat kobiecej seksualności, w tym znaczenia zjawiska inicjacji seksualnej. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że projekt ten wzbudzi tyle emocji i zainteresowania (nasz serwer tego nie wytrzymywał). Dziękujemy wszystkim za nadesłane do nas e-maile oraz pozostawione komentarze. Dostaliśmy mailowo wiele zapytań. Zgłosiło się sporo kobiet gotowych skorzystać z naszej fikcyjnej oferty. Pojawiło się także sporo głosów krytycznych, będących wyrazem pewnych wartości. Odebraliśmy także kilka gróźb. Mile zaskoczyły nas propozycje przeprowadzenia z nami wywiadów od trzech gazet oraz dwie propozycje nakręcenia na nasz temat filmów. Rozbawiły nas liczne prośby o możliwość dołączenia do naszego zespołu. W Polsce istnieje dużo usług seksualnych skierowanych do mężczyzn, których istnienie nie budzi sprzeciwu. Być może trudniej jest wyobrazić sobie kobiety w roli klientek takich usług. Pokazuje to, że kobieca seksualność wciąż konstruowana jest społecznie w sposób odmienny niż męska. Pozdrawiamy Wszystkich, a zwłaszcza kobiety, którym z okazji 8. marca życzymy dużo szczęścia, akceptacji swojej kobiecości i swojego ciała oraz siły do życia w patriarchalnym świecie. Artyści z RR

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-10 11:12:24

właśnie to samo włączyłam :P. Masakra, papilocie, sprawdzaj lepiej..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-10 10:01:14

rozdziewiczalnia . pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-09 23:46:28

A widzieliście zakładkę "?" ? Papilotku i Ty dałeś się tak nabrać!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-09 23:29:14

No nie wierzeeeee o________O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-09 23:29:01

pojawili się znowu !!!!!! co za młotki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-09 23:28:06

czemu nie? jak jakaś laska chce? żyjemy w wolnym kraju!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-09 22:40:44

masakra

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz