Wyciekły nagrania, na których księżna Diana opowiada o seksie z Karolem! „Zdarzało się to średnio raz na trzy tygodnie”

01 Sierpnia 2017

Jej romanse przestają dziwić, gdy dowiadujemy się o poważnych problemach łóżkowych w małżeństwie...

Lady Di

Od śmierci księżnej Diany minęło prawie 20 lat, a mimo to wciąż pojawiają się szokujące doniesienia na jej temat. Teraz, gdy zbliża się okrągła rocznica tragicznego wypadku, dotarły do nas kolejne informacje. Tym razem na temat życia seksualnego Diany.

To, że nie była szczęśliwa, już wiemy. Młodzieńcza miłość księcia Karola do Camilli Parker Bowles nie minęła wraz z poślubieniem panny Spencer. Po wielu latach zakończyła się małżeństwem. Z różnych źródeł dowiadywałyśmy się, że książę był wobec Diany oziębły, ale teraz istnieje potwierdzenie w postaci nagrań...

Księżna trenowała przemówienia. Pomagał jej Peter Settelen, który wpadł na pomysł, aby rejestrować to, co mówi Lady Di. W ten sposób miała dostrzec popełniane błędy i nauczyć się panować nad językiem. Podczas nagrywania Diana opowiadała m. in. o swoim życiu osobistym, a niektóre z jej wyznań są bardzo intymne. „Nie wymagał tego, ani o to nie zabiegał. Zdarzało się to średnio raz na trzy tygodnie. Widziałam w tym pewien wzorzec. W tym samym czasie spotykał się z Camillą” - oto część wyznania dotycząca pożycia małżeńskiego jej i Karola. Peter Settelen zdradził je w rozmowie z „Daily Mail”.

Co jeszcze wyszło na jaw?

Zobacz także: Tak wyglądają pośladki Deynn BEZ RETUSZU! (Zaskoczenie?)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 13:26:38

Żyła w złotej klatce, biedna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1