Rodzi się coraz mniej kobiet! (Niedługo faceci będą się o nas zabijać?)

06 Listopada 2011

Już teraz na świecie brakuje około 160 milionów pań.

chłopiec czy dziewczynka

Kilka dni temu cały świat obiegła informacja o narodzinach 7 miliardowego człowieka. Wiele osób z niepokojem patrzy na te dane. Co najgorsze jednak, nie jest to jedyny dylemat przed którym stoją współcześni ludzie. Naukowców martwią również rosnące w zastraszającym tempie dysproporcje pomiędzy ilością rodzących się kobiet i mężczyzn.

Jak szacują badacze, już teraz na świecie brakuje około 160 milionów pań. Problem ten szczególnie mocno uwidacznia się w takich krajach, jak Chiny, Indie i Wietnam. Tutaj, średnio na 100 kobiet przypada około 120 mężczyzn.

To swoiste zachwianie naturalnego wskaźnika urodzin może wpłynąć bardzo niekorzystnie na dalsze losy naszego świata. Jak podaje Sfora.pl, sytuacja ta może mieć nawet tak silne konsekwencje, jak zmiany klimatyczne.

Niektórzy badacze rozpościerają przed nami katastrofalne wizje. Mówią o świecie opanowanym przez bezwzględnych mężczyzn, drapieżców, którzy nie cofną się przed niczym byleby tylko zdobyć kobietę. Zbyt mała ilość przedstawicielem płci pięknej może doprowadzić również do tego, że mężczyźni będą musieli dzielić się swoją żoną z kimś innym. Wzrośnie również popularność tzw. seks-turystyki.

Naukowcy mówią również o wzroście agresji i brutalności w społeczeństwach opanowanych przez mężczyzn. Wydaje się jednak, że obawy te są trochę przesadzone. Temperament mężczyzn nijak ma się przecież do wybuchowości niektórych kobiet, które rywalizując o faceta lub zwalczając siebie nawzajem, są w stanie zrobić wszystko, byleby tylko osiągnąć upragniony cel. I to jest dopiero poważne zagrożenie!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Zabili konia i urządzili krwawą sesję foto!

21-latka weszła do wypatroszonego ciała zwierzęcia, tarzała się w jego krwi i pozowała do zdjęć.

Najbardziej obleśne naczynia EVER: Z włosami, w odrażających kształtach (Kto to kupi?)

Uwaga! Te zdjęcia mogą odebrać apetyt!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (61)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Fixer
(Ocena: 5)
2013-01-15 16:39:51

Przecież nie każdy facet jest heteroseksualny a po za tym robiono ingerencję w naturę dokonując aborcji i rodzenie tylko chłopców. Ludzie to kretyni i te rządy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-03 10:21:09

na świecie jest 7mld ludzi i brakuje aż 160mln kobiet!! czyli by wyszło że mężczyźni stanowią 52.3% ludzkości o majgot nie znajdę żony!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 22:08:54

przewiduje się że w ciągu następnych 300 lat szacunek do kobiety powinien wzrosnąć do 0.004% za3000 lat do niecałych 0.5% a za 10000lat do 1%

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 22:06:20

najgorzej kobiety były traktowane w starożytności i średniowieczu o boże nie chciałbym być kobietą w tamtych czasach teraz stosunek do kobiet polepszył się o 0.6%to bardzo niewiele wiem bo to wina tych żółtków i bambusów!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-27 16:29:18

chyba cos ci sie pomylilo.Azjaci akuret traktuja kobiet normalnie,tak jak w europie.U arabow kobieta jest gorzej traktowana.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 22:01:58

od początku do końca ludzkości kobiety będą traktowane jak śmieć to się nie zmieni nie wiem ale jakiś fiut sobie ubzdurał że lepiej być facetem bo to oni więcej wymyślają jedynie przez 5% ludzkości mężczyźni i kobiety mieli te same prawa!!człowiek pojawił się ok 250tys lat temu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 21:56:57

to sprawa Azjatów i Afrykanów ciekawe jak się oni będą rozmnażać myślą że im ojciec jajkami dziecko urodzi???haha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-10 11:57:38

na 5urozdonych dzieci, troje to chłopcy z tym że w wieku od 15 lat przewaga jest kobiet, jak na razie faceci nie mają się co martwić współczynnik feminizacji i tak jest na dobrym poziomie w krajach rozwiniętych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-08 16:06:37

Nie dajcie sobie wmawiać takich bzdur, mamy właśnie wyż demograficzny dziewczynek. Nas się rodzi więcej niż chłopców, a ten "portal" wprowadza niepotrzebnie panikę by naiwni przyjmowali informacje bez sprawdzania. NM

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-07 18:04:10

fajnie bo ja chce urodzić chłopczyka ;)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-07 00:58:41

COZ...SEKS -TURYSTYKA NIBY DLACZEGO!! ZRESZTA CO NIBY TERAZ TEGO NIE MA..OBRZUDLISWTO...JESLI CHODZI O DZIELENIE SIE SWOJA KOBIETA TO PRZEPRASZAM BARDZO ALE MOWIA O NAS JAK O RZECZY....TO MY BEDZIEMY DEZYDOWAC CZY CHCEMY MIEC WIECEJ NIZ JEDNEGO PARTNERA I WYGLADA NA TO ZE KIEYS MOZE TAK BYC I TO MY ZADECYDUJEMY ANIE ZE NAMI BEDA SIE DZIELIC....JASNE!!! WLASNIE WEDLUG MNIE FACECI BEDA LEPSI BO BEDA MUSIELI O NAS ZABIEGAC BO MY BEDZIEMY MAILEY WYBOR A ONI NIE BARDZO!!!!! A TO ZE BEDA WALCZYC MIEDZY SOBA HMM MOZE TO I DOBRZE BO TERAZ ZBYT LATWO IM WSZYSTKO BRZYCHODZI I ZAPOMNIELI JUZ CALKOWICIE CO TO ZNACZY ZABIEGAC O WZGLEDY KOBIETY WIEC NIE ZASZKODZI JAK SOBIE O TYM PRZYPOMNA!!!! A CO DO CHINOLI TO NIECH MAJA ZA SWOJE ZWASZE TO DZIEWCZYNEK SIE POZBYWANO BO NARODZINY CHLOPCA BYLY POZADANE A WIEC NIECH MAJA ....PRZYJDZIE TAKI DZIEN JESLI DLAEJ BEDA MIEC TAKIE CHORE PODEJSIE ZE SAMI BEDA SIE WALI...W TYLK..!!!!!!!!!! ZRESZTA CO NAS TO OBCHODZI NIM NADEJDA TE CZASY JESLI WOGOLE TO NAS JUZ DAWNO TUTAJ NIE BEDZIE!!!!!!!!!!! WIEC NIECH SIE DZIEJE CO CHCE!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz