Co wydarzy się w 2018 roku?

31 Grudnia 2017

Sprawdź, co mistycy przepowiadają na nowy rok.

koniec świata

Koniec 2017 roku to dla wielu ogromna ulga. Zwłaszcza po przepowiedniach, które miały się spełnić. Wizjonerzy wieszczyli najgorsze - najpierw miała wybuchnąć III wojna światowa, a wreszcie nasza planeta miała przestać istnieć. Póki co do najgorszego nie doszło. Ale to nie oznacza, że możemy spać zupełnie spokojnie. Rzeczywistość wokół nas ma się drastycznie zmienić. Tak przynajmniej twierdziła Baba Wanga, bułgarska niewidoma mistyczka.

Znachorce nazywanej „Nostradamusem z Bałkanów” przypisuje się wiele spełnionych przepowiedni, w tym m.in. śmierć Józefa Stalina, rozpad ZSRR czy zamach na World Trade Center 11 września 2001 roku. Choć zmarła ponad 20 lat temu, miała wizje dotyczące odległej przyszłości. W tym 2018 roku, który dopiero się rozpoczyna. Według jasnowidzącej Wangeliji Dimitrowej będzie to czas ciekawy i trudny, ale w miarę spokojny.

Już teraz zdradzimy: nikt nie wspomina o globalnym konflikcie, który zmiecie z Ziemi całe życie. Przetrwamy, ale w nieco innych okolicznościach.

Zobacz również: Naukowcy biją na alarm: Niedługo Ziemia będzie niezdatna do życia

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kosmita
(Ocena: 2)
2018-06-30 21:08:19

Dla mnie to brednie. Po pierwsze dla mnie Armagedon już był w grudniu 2012 roku, zagłada ludzkości miała być i była w fazie ostateczniej w kwietniu br. Z pierwszego dostaliśmy ogromny dar którego ludzkość nie doceniają i dalej wspiera szatana i jego wiernych sług. Co do końca wszechświata to nie jest jeszcze czas określony ale wszystko jest w rękach ludzkości i to od nich zależy czy to będzie za chwilę, miesiąc , rok czy też nigdy. Powiem jedno widziałem koniec życia we wszechświecie ale nie pokazano daty kiedy nastąpi. Bo wszystko jest w naszych rękach woli i duszy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-31 19:42:27

Hahahaha, to z Marsem i Wenus przeszła samą siebie :D I wy wierzycie w te brednie ? Masakra, co za ciemnogród, zupełnie jak w średniowieczu ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-31 18:43:13

O co chodzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-31 17:02:18

Jak co roku te same brednie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1