Powstanie specjalna Biblia dla gejów i lesbijek

07 Grudnia 2008

Chce ją stworzyć i wydać właściciel studia filmowego Revision Studios. Oczywiście, powstanie też na jej podstawie miniserial.

Powstanie specjalna Biblia dla gejów i lesbijek

"Gejowski Stary Testament i Gejowski Nowy Testament" - tak ma brzmieć tytuł Biblii dla gejów i lesbijek, wydanie księgi jest planowane na 2009 rok. Spisać ją chce Max Mitchell, reżyser horrorów i właściciel studia filmowego. Na swoim koncie ma między innymi takie wiekopomne dzieło jak „Horror na wietrze", w którym pojawia się „Biblia Księżnej Diany". Film opowiada o pladze, która zmienia orientację seksualną ludzi - homoseksualiści narzucają wszystkim nową świętą księgę, która ma być odpowiedzią na chrześcijaństwo.

Fragment „Biblii księżnej Diany", który cytuje portal dziennik.pl, nie pozostawia wątpliwości co psychiki jej twórcy:

„Wtedy to Pan sprawił, że Aida pogrążyła się w głębokim śnie i gdy spała, wyjął jedno z jej żeber, a miejsce to zapełnił ciałem. Po czym Pan Bóg z żebra, które wyjął z kobiety, zbudował niewiastę. A gdy ją przyprowadził do kobiety, Aida powiedziała: Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z kobiety została wzięta".

W sumie, na świecie, istnieje 116 wersji Biblii, ta kolejna nie powinna zrobić różnicy. Tylko ciekawe, czy autor podjedzie do tematu porządnie i stworzy tyle samo ksiąg co w „Starym" i "Nowym Testamencie".

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (183)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-10 19:59:00

Może jednak powinni? Skoro katolicy mają swoją Biblię, muzułmanie Koran, to czemu i homoseksualiści nie mogą? Mają do tego prawo. Nie obrażają niczyich uczuć, ktoś będzie chciał przeczytać, to przeczyta. Na pewno hetero ją przeczytają w całości. To taki Paradoks Biblii. Katolicką w całości przeczytali tylko Ateiści.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-10 19:56:04

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-14 13:05:00

nie powinni czegoś takiego pisać.. moim zdaniem to rani uczucia religijne. po to jest Biblia taka jaka jest, żeby sie do niej stosować, a nie po to, żeby zmieniać dla własnych potrzeb. i co , to ich usprawiedliwi? przecież dobrze wiedzą, że w "normalnej" wersji Biblii homoseksualizm jest określony jako "obrzydliwość:"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-05 18:29:00

Nie mam nic do homoseksualizmu, ale jak widzę jak to się rozprzestrzenia to ogarnia mnie normalnie lęk przed przyszłością-przed chorobami i wyginięciem ;/ Poza tym...dlaczego wszyscy uparli się na chrześcijaństwo?! Dlaczego nikt nie atakuje islamu?Ze strachu przed terrorystami? Widocznie wszyscy wiedzą, że za takie coś czekałaby ich zemsta w postaci bomby zegarowej....a chrześcijanie nic tylko przyglądają się temu-żal. Powinno się wszcząć bunt lub coś ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-23 10:21:00

Biblia dla gejów i lesbijek? co to ma byc? na koncu biblii jest napisane ze ktokolwiek dolozy cos do slow tej biblii to Bog dolozy mu plag opisanych w tej kseidze, to co dopiero inna biblia, wspolczuje tym ludziom odpowiedzialnosci przed Bogiem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-06 19:17:00

to jest skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-03 20:46:00

[quote="Gosc"]geje i lezby powinno się zamykać w zakłądach by byli przymusowo leczeni. chorych ludzi trzeba leczyc. kto to wymyslil "odmienna orientacja sexualna" ludzie opanujcie sie. przez ludzi tolerancyjnych pedzi i lezbijek jest coraz wiecej, i jeszcze sie bezczelnie domagaja o jakies prawa phhhiiiiiiii. smieszne jest to ze tacy chorzy ludzie walczą o to żeby mieć dzieci. haaa dwie mamusie lub dwuch tausiów. idiotyzm. tylko hetero są normalni bo taka jest natura czlowieka. moze jeszcze dojdzie do tego ze gatunek ludzki wyginie przez takie chore osoby, ktore prubuja nam wmówic ze sa normalni. [/quote] Powód: Wyślij link do tego komentarza zgłoś do usunięcia Gość 2009-01-03 20:45 Jestes pojebanym, ograniczonym prymitywem ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-03 20:45:00

Jestes pojebanym, ograniczonym prymitywem ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-28 01:12:00

[quote="Gosc"]Temu nie jest winny Bóg tylko diabeł i grzech. Ludzie grzeszą i dlatego nir zwarzają na słowa Biblii Świętej Księgi, więc homoseksualiści nie są chrześcijaninami nigdy!!! Bóg nie da się z siebie nasmiewać!!! Gdzie jest tolerancja nie ma miłości jest grzech[/quote] GDZIE JEST TOLERANCJANIE MA MILOSCI- JEST GRZECH. HASLO GODNE FASZYSTY:-p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-28 01:11:00

[quote="Gosc"]Temu nie jest winny Bóg tylko diabeł i grzech. Ludzie grzeszą i dlatego nir zwarzają na słowa Biblii Świętej Księgi, więc homoseksualiści nie są chrześcijaninami nigdy!!! Bóg nie da się z siebie nasmiewać!!! Gdzie jest tolerancja nie ma miłości jest grzech [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] geje i lezby powinno się zamykać w zakłądach by byli przymusowo leczeni. chorych ludzi trzeba leczyc. kto to wymyslil "odmienna orientacja sexualna" ludzie opanujcie sie. przez ludzi tolerancyjnych pedzi i lezbijek jest coraz wiecej, i jeszcze sie bezczelnie domagaja o jakies prawa phhhiiiiiiii. smieszne jest to ze tacy chorzy ludzie walczą o to żeby mieć dzieci. haaa dwie mamusie lub dwuch tausiów. idiotyzm. tylko hetero są normalni bo taka jest natura czlowieka. moze jeszcze dojdzie do tego ze gatunek ludzki wyginie przez takie chore osoby, ktore prubuja nam wmówic ze sa normalni. [/quote] hmm zamknąć to powinno się ciebie, nie homosexualne osoby, czy one są temu winne że są takie jakie są??, poza tym zgadzam się tu z jedną z opinii że skoro to Bog ?? nas stworzył to dlaczego skoro stworzył kogoś gejem karze go za to ?/ co ?? i tu widać paranoję waszej świetej Biblii i <<idealnego"" Boga pfff, juz dawno w to zmyślone coś przestałam wierzyć, bo ile można wierzyć w KŁAMSTWO [/quote] [/quote] uuu... tafiony zaopiony. sama bym tego lepiej nie ujela!! Zgadzam sie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz