Pokolenie zepsutych kobiet: Jak się zachowywać, by za kilka lat nie mieć powodów do wstydu?

10 Marca 2016

Życie młodych kobiet staje się coraz trudniejsze. W dzisiejszych czasach czeka na nie sporo pokus!

młoda kobieta

Życie młodych kobiet w dzisiejszych czasach jest trudniejsze niż jakieś dziesięć lat temu. Zasady co do tego, jak powinnyśmy się zachowywać czy żyć, nie zmieniły się za bardzo, ale pojawiło się więcej pokus. Jest Tinder, Facebook czy Instagram. Panuje całkowita dowolność stroju, fryzury czy poglądów. Wszelka dyskryminacja i nietolerancja jest tępiona. Wręcz przeciwnie, można zauważyć tendencję, że to, co kiedyś było normalne, przestało być akceptowane. Im bardziej zakręcona i oryginalna jesteś, tym lepiej. Jednak czy to daje szczęście, spełnienie, satysfakcję, a za kilka lat nie będzie powodem do wstydu? Jak korzystać z młodości oraz tego, co oferuje świat i nie pogubić się w tym?

Postanowiłyśmy napisać kilka przykazań młodej, spełnionej kobiety tego pokolenia.

Pomyślisz dwa razy, zanim prześlesz komuś swoje nagie fotki

Tinder oraz Instagram stają się coraz popularniejsze, zwłaszcza ten pierwszy. Wysyłanie swoich roznegliżowanych fotek obcym facetom to nie jest dobry pomysł – zastanów się, do ilu osób mogą potem trafić… Jeżeli chcesz, poproś koleżankę o zrobienie fajnej sesji zdjęciowej, podczas której podkreślisz swoją kobiecość. Nigdy jednak nie bądź wulgarna. Za kilka lat możesz bardzo tego żałować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-10 15:18:24

re: Pokolenie zepsutych kobiet: Jak się zachowywać, by za kilka lat nie mieć powodów do wstydu?

Wszystko spoko, tylko z tym szacunkiem do innych bym polemizowała. Do rodziców oczywiście trzeba mieć szacunek i to nie ulega wątpliwościom. Jednak do niektórych osób trudno go mieć, skoro oni nie szanują nas i wykorzystują na każdym kroku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-10 12:38:26

re: Pokolenie zepsutych kobiet: Jak się zachowywać, by za kilka lat nie mieć powodów do wstydu?

matko bosko, serio dziewczyny musza stosowac sie do takich rad, bo same mozgu nie maja? nie chce miec corki nigdy, naprawde

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-10 14:35:27

Uwierz, że jak będziesz ją normalnie i dobrze wychowywać to nie będzie mieć takich problemów. Chyba że Twoja rodzina będzie patologiczna, ewentualnie za dużo będziesz wymagać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1