„Podesłałam swojemu chłopakowi nagie zdjęcia, a on zrobił z nimi coś strasznego” (Wyznanie Kasi)

06 Czerwca 2017

Wysyłanie nagich zdjęć to pozornie niewinna zabawa, bo bardzo często ma nieciekawe zakończenie...

kłopot

Wysyłanie mężczyznom roznegliżowanych zdjęć – można rzec - jest na porządku dziennym. Zwłaszcza nastolatki nie widzą nic dziwnego w tej modzie. Często zdarza się, że robią to na prośbę mężczyzn, których ledwo znają, ale przeważnie „prezent” trafia na telefony ich chłopaków. Jeżeli związek trwa już od pewnego czasu, ryzyko, że zostaną rozpowszechnione jest mniejsze, ale w przypadku krótkotrwałych relacji znacznie wzrasta. Właściwie kobieta nigdy nie ma pewności, że nie zobaczą ich inne osoby. W końcu miłość się kończy, a niektórzy mężczyźni próbują się zemścić na swoich eks. Czy istnieje lepsza broń niż nagie zdjęcia? Nie wydaje nam się. Wystarczy poczytać opowieści opublikowane w Sieci. Załamane dziewczyny są szantażowane i nie wiedzą, gdzie się zgłosić. Te historie nie są jednak wystarczająco odstraszające dla ufnych, zakochanych nastolatek, które wierzą, że „książę” nie wykorzysta ich w niecny sposób.

Jak bardzo można „przejechać się” na takim myśleniu pokazuje historia Kasi. Dziewczyna jest w związku z Mateuszem od dwóch miesięcy. Niedawno ukochany poprosił ją o wysłanie kilku zdjęć, na których jest naga. Kasia spełniła jego prośbę, trzymając się zasady, że miłość opiera się na zaufaniu, poświęceniu i uczciwości.

Czy owo poświęcenie nie wymknęło się spod kontroli? Kasia odkryła, że Mateusz zrobił z jej zdjęciami coś strasznego. Dziewczyna nie wie, jak powinna postąpić w takiej sytuacji i prosi Was o radę w rozwiązaniu problemu.

- Mateusza poznałam kilka miesięcy temu podczas dodatkowych zajęć sportowych. Od dwóch jesteśmy razem. Bardzo szybko pomiędzy nami zaiskrzyło, a ponieważ oboje uczęszczaliśmy na te same treningi, spotkania nie stanowiły problemu. On zaczął mnie odprowadzać do domu i tak się zaczęło. Klasyk jakich wiele. Bardzo się w nim zakochałam. Wydawał mi się bardziej odpowiedzialny niż inni faceci w jego wieku i miał poważne plany na przyszłość. Nie jest typem imprezowicza, nie pali i nie pije. Dba o zdrowie, bo chciałby zrobić karierę w sporcie.

Zobacz także: Kolega poprosił ją o nagie zdjęcia. Z jej mistrzowskiej odpowiedzi śmieje się cały Internet!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (18)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-27 10:24:10

No sorry, bez obrazy dla ciebie, ale placisz za wlasna glupote. Owszem, ten gosc to gnoj i to nie twoja wina, ale na litosc boska! Kto wysyla teraz nagie zdjecia i mysli, ze nikt inny, oprocz odbiorcy, ich nie zobaczy? Nawet jak nigdzie ich dalej nie posle to przeciez iCloud, na ktorym sa zdjecia, jest non-stop hackowany. Serio chcesz, zeby to trafilo do sieci?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Serio?
(Ocena: 3)
2017-06-07 12:01:27

Pomijając fakt twojego kompletnego sfrajerzenie mogę jedynie doradzić zgłoszenie sprawy do rektor (dyrektor? ile ty masz lat?) szkoły. Jeśli inni cię, jakby nie patrzeć, molestują to władze szkoły powinny o tym wiedzieć. Tylko, że wtedy będziesz musiała się pochwalić swoją wątpliwą inteligencja. Ja pierdole. Znasz kolesia raptem kilka miesięcy i wysyłasz mu gołe fotki? poj.ebało?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wika
(Ocena: 5)
2017-06-06 19:48:46

Szczerze to ten Mateusz po prostu Cię wykorzystał klasyczne zagranie najpierw Cię w sobie rozkochał,poczekał trochę,a jak już wiedział,że zrobisz dla niego wszystko wtedy przystąpił do ataku...dałaś się zmanipulować i niestety sama jesteś sobie winna bo gdybyś chodź odrobinę zachowała zdrowego rozsądku do żadnej takiej sytuacji by nie doszło! Nigdy się tak szczerze nie wysyła nikomu takich zdjęć (nawet w bieliźnie) czy znasz chłopaka 2 miesiące czy 2 lata i tak nigdy nie możesz mieć 100 pewności,że czegoś z nimi nie zrobi! Dziwisz się,że teraz jest chłodny,nieczuły i obojętny? dostał co chciał i już go nie interesujesz! Przynajmniej masz nauczkę na przyszłość!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-06 17:00:23

Oczywiście jak zawsze obwinia się kobietę. Ok może i nie pomyślała o konsekwencjach, ale to koleś jest złamasem i tyle. Tak samo jak nastolatka zajdzie w ciąże. A do tanga trzeba dwojga. Dobrze wiadomo jak faceci umieją bajerować, a potem odwalają takie akcje. Trzeba po prostu wyciągać wnioski i iść dalej z podniesioną głową. Co się stało to się nie odstanie. Bywają gorsze rzeczy w życiu ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-06 22:41:10

otóż to. zaufała mu, nei wysyła gołych zdjeć obcym kolesiom z netu a swojemu... to on zachowal sie jak palant i TYLKO on. a ona po prostu nie byla rozsądna, bo niestety jak widać nie każdemu można ufać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-06 13:07:05

Po prostu przestań o tym myśleć, zapomną prędzej czy później. A co do zdjęć w bieliźnie - pomyśl o tym, że teraz to nie jest nic tak wielkiego, dziewczyny robią sobie takie zdjęcia i wrzucają na instagrama.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Myślą tak, bo jesteś łatqwą
(Ocena: 2)
2017-06-06 11:10:40

Głupich nie sieją. Sami się rodzą. Głupota jednak boli. sama jesteś sobie winna. Coś ty myślała? Znasz kolesia kilka miesięcy i wysyłasz mu swoje gołe fotki? Ja bym tak nie zrobiła nawet po kilku latach. Nigdy nie wiadomo jak znajomość się skończy i co facet w odwecie zrobi z takimi zdjęciami. A co dopiero jakiś gówniarz co chce się popisać. Jedyne co możesz zrobić to olać sprawę. Chyba, ze znajdziesz te fotki w internecie. wtedy trzeba na policje chyba iść.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-06 10:34:30

Niestety, nie ma ideałów, wyjątków od reguły, wszystkim facetom chodzi tylko o jedno, ale gdybyś tylko wcześniej o tym wiedziała...Nauczka na całe życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-06 10:22:11

Puść cynk, że ma małego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-06 09:47:14

Nigdy bym nie wysłała swoich nagich zdjęć nikomu! Nawet swojemu chłopakowi, z którym jestem od kilku lat. Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć co się stanie i czy nie będzie chciał w przyszłości ci dowalić i ich rozpowszechnić. Z drugiej strony można przesłać nagie fotki nie pokazując twarzy to chyba najbezpieczniejsza opcja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Renia
(Ocena: 5)
2017-06-06 09:42:08

dlatego nagich zdjec sie nie wysyla nikomu, w tych czasach doslownie nikomu nie mozna ufac :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz