Wiemy, jak wygląda i co oznacza pismo Meghan Markle. Harry powinien się obawiać

25 Maja 2018

To wyjątkowo zła wróżba dla przyszłości ich małżeństwa.

pismo Meghan Markle

Nie jest tajemnicą, że świeżo upieczona żona księcia Harry`ego przez lata robiła karierę aktorską. Wystąpiła w kilku filmach, a najlepiej znana była z ról serialowych. Nie dowiemy się tego jednak z jej oficjalnego biogramu na stronie internetowej brytyjskiej rodziny królewskiej. Tam zwraca się uwagę wyłącznie na jej działalność społeczną, pomijając zupełnie sukcesy artystyczne.

Zobacz również: Te książki powinnaś przeczytać, jeśli chcesz być jak Meghan Markle

Meghan Markle, a od niedawna księżna Sussex, jest m.in. ambasadorką fundacji zajmującej się walką z ubóstwem. Działa również na rzecz równouprawnienia płci i znana jest ze swoich feministycznych poglądów. Aktorstwo i działalność dobroczynna to jednak nie wszystko. 36-latka ma jeszcze jedną pasję, która przez jakiś czas stanowiła dla niej dodatkowe źródło dochodu.

Chodzi o kaligrafię, czyli sztukę starannego i estetycznego pisania. Ta umiejętność pozostała jej do dziś.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-30 12:58:41

to je główno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Serio...
(Ocena: 5)
2018-05-26 00:20:23

Taaaa. Bo pismo wyćwiczone do pracy, to to samo co codzienny charakter. Czy wy serio nie macie ciekawszych tematów? Nudzi się wam, że takie bzdury powtarzacie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-25 09:33:57

Dlaczego estetyka i schludnosc sa brane jako przejaw pozoranctwa? Ja chcialabym tak pisac, moze wtedyy nie mialabym problemu z odczytaniem samej siebie XD To smieszne, ze czepiacie sie kazdej jej umiejetnosci. Ta kobieta musiala na czyms zarabiac! I uwazam ze to bardzo wdzieczne i kobiece opanowac umiejetnosc kaligrafii! Moja mama tez pieknie pisze i jest ostatnia osoba, ktora kojarzy mi sie z pozerstwem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-25 11:01:53

Dokładnie. Poza tym nie można przeprowadzac psychoanalizy na podstawie charakteru pisma, który jest rezultatem sztuki kaligrafii. To jest wyuczone pismo majace spełniać przede wszystkim oczekiwania estetyczne i nie jest zgodne z naturalnym charaktetem pisma dabej osoby. Gdyby sie tej kaligrafii nie nauczyla, to prawdopodobnie stawiałaby zupełnie inne literki. Wylewanie wiadra pomyjów bez krztyny obiektywizmu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-25 12:37:53

Nie miałabyś problemu z odczytaniem samej siebie? Znam angielski bardzo dobrze, a tutaj nie potrafię rozczytać nawet jednego słowa. Idź pan w chu* z takim poczuciem estetyki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-25 20:40:31

a ja czytam bez problemu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1