Jestem dziewczyną dresiarza. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego faceta!

18 Listopada 2017

„Szanujcie kiboli i dresiarzy. To młodzi patrioci, którzy kochają ojczyznę i staną w jej obronie!” - apeluje Milena.

patriotyzm

W Polsce coraz głośniej mówi się o nowej fali patriotyzmu. Ten przybiera jednak specyficzną formę, bo podobno największą miłością do ojczyzny pałają ci, którzy wcześniej zupełnie nie kojarzyli się z taką postawą. Chodzi przede wszystkim o środowisko kibiców piłkarskich i tak zwanych dresiarzy. To oni najmocniej dziś manifestują swoje przywiązanie do kraju.

Pytanie tylko - czy za głośnymi hasłami, niechęcią do „obcych” oraz patriotyczną odzieżą ze znakiem Polski Walczącej i żołnierzami wyklętymi naprawdę stoi jakakolwiek wartość? A może to tylko moda nastawiona na zyskanie sympatii i szacunku w grupie? Ewelina nie ma wątpliwości, że chodzi o coś więcej. Sama jest dziewczyną młodego patrioty z blokowiska i prosi o szacunek dla niego i jego równie zaangażowanych kolegów.

„To oni nas obronią, kiedy obcy będą chcieli nas gwałcić i mordować - twierdzi w przesłanej do nas wiadomości.

Zobacz również: Czym jest dla Polek patriotyzm?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (22)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-20 12:47:51

Monia

Bełkot zindoktrynowanej, zaszczutej „Karyny” spod znaku „patola 500+”

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-19 17:43:59

Szkoda tylko że wieczorem i po meczu strach u mnie wyjść z psem. Nie raz mnie zaczepiali tacy "dżentelmeni". Tylko stoją 24 na dobę pod tą budką z piwem. No i nie wspomnę o wielokrotnym niszczeniu samochodów i to poważnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-19 00:20:13

U mnie pod wejściem do pracy kręci się obłąkana kobieta, która chce walczyć z jakimiś zbirami, co jakiś czas słyszę że się weźmie za jakiś bandziorów... tak samo odbieram gadanie narodowych neofitów z gimbazy o mordercach i gwałcicielach. Ludzie... :D dresiarze kilka razy mnie zwyzywali a mojego chłopaka szarpali za długie włosy chociaż sam ma poglądy narodowe (tego nie wiedzieli) bo przechodził a on naprawdę jest poatriotą. Łyse pały g. wiedzą a ich Karyny wiedzą jeszcze mniej. Ach... list jest pewnie wymyślony ale z takimi deb.lami nie raz rozmawiałam wiem, że istnieją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 23:26:12

łobuz kocha najbardziej hahahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 21:16:59

'Czasami powiedzą coś niepoprawnego, ale to wszystko z miłości do Polski. Jeśli są niebezpieczni, to tylko w stosunku do tych, którzy próbują zniszczyć nasz kraj.' - czyli geje, lesbijki, feministki, lewicowcy, osoby o innej religii, kolorze skóry, kulturze i ateiści. No faktycznie, agresja i chamstwo bardzo usprawiedliwione, bo bronią kraju. Widzę, że Tobie też papkę z mózgu zdążyli zrobić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 18:24:11

masakra. a potem odwiedziny w ZK.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 17:37:47

Taaa... obronią rodaków przed obcymi chyba ze obcych nie będzie to swojego pobiją. Nikt się nie śmieje z patriotyzmu, tylko z chorych nacjonalistycznych haseł. Jak to mówią- nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Niektórzy panowie co maszerowali 11 kwalifikują się i na to i na to :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 17:23:01

Dziewczyno otwórz oczy poczytaj trochę o nazistowskich Niemcach i zastanów się, mam nadzieję, że coś zrozumiesz. Jeśli chcą bronić kraju niech idą do wojska, bo nawet jeśli trzeba będzie walczyć o Polskę oni nawet nie będą wiedzieć jak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 16:12:57

Boże ja bym uciekła, niewiem czy wiesz ale podobnymi zasadami kierowali się SSmani a wiadomo co wyrabiali

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 15:17:58

Kibole to często prawdziwy tchórze. Pamiętam jak jakiś czas temu kibole szachtara donieck bili się z kibolami jakiejś polskiej drużyny. Bronili honoru swojej drużyny a to że ruscy spalili całe miasto łącznie ze stadionem nie sprawiło że wstąpili do armii żeby bronić swojego miasta i państwa tylko uciekli i w innym mieście (chyba we Lwowie) mają teraz swoją siedzibę,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz