Oto edukacyjne SEKS-ZABAWKI dla przedszkolaków! Rodzice są oburzeni!

13 Czerwca 2011

Pluszowe pochwy i drewniane członki to elementy programu seksualnego dla najmłodszych.

seks-zabawki

Przekazywanie dzieciom wiedzy o seksie nigdy nie należało do łatwych zadań. Dorośli na wiele sposobów starają się wprowadzać najmłodszych w najbardziej intymne sfery naszego życia. Czasem jednak w swoich działaniach posuwają się o krok za daleko. To, co miało w pierwotnym zamyśle edukować najmłodszych, wywołuje na całym świecie jedynie olbrzymie kontrowersje i oburzenie.

Ostatnio na przykład na bardzo dziwaczny pomysł wpadły szwajcarskie władze oświatowe. Wymyślono bowiem, że dzieci z tamtejszych przedszkoli i szkół podstawowych edukację seksualną będą odbywać przy pomocy erotycznych zabawek.

Pluszowe pochwy i drewniane członki to elementy programu seksualnego dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W specjalnych erotycznych pudełkach, które ministerstwo edukacji roześle do wszystkich placówek, będą znajdowały się również specjalne kolorowanki, puzzle i lalki. Najmłodsi mają w ten sposób nauczyć się rozróżniać męskie i żeńskie organy płciowe, dowiedzieć się, jak płodzi się dziecko i jak wygląda poród.

Co ciekawe, dzieci pod okiem nauczyciela mają również uczyć się relaksacyjnych masaży. Wykonywać je mają przy pomocy rozgrzanych woreczków z piachem na sobie i swoich kolegach z klasy.

Kontrowersyjny pomysł nie spodobał się wielu rodzicom i nauczycielom. Uważają oni, że te zajęcia to skandal i jakieś wielkie nieporozumienie.

A co Wy myślicie o tym pomyśle? Czy taka forma edukacji powinna zostać wprowadzona również w Polsce?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jak usunąć trudne plamy?

Plama z czerwonego wina, atramentu czy rdzy to nie koniec świata. Przedstawiamy skuteczne sposoby na pozbycie się najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

Rasistowska psychologia miłości: Ciemnoskóre kobiety nie podobają się mężczyznom tak, jak blade blondynki!

Doniesienia kontrowersyjnego psychologa wywołały skandal na całym świecie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (59)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-21 21:05:00

To jest zboczone... Biedne dzieci nie powinny w ogóle wiedzieć jak ani nawet czy robi się coś takiego jak sex... Każdy kto uważa, że w jakiejkolwiek szkole powinno się wprowadzić taką edukację śmiało może zasługiwać na miano zboczeńca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 21:08:07

w podstawówce ok, ale w przedszkolu? to chore

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 14:35:53

z jednej strony jest to pewne ułatwienie dla rodziców, ale te masaże i pokazywanie porodu to duża przesada!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-24 15:28:53

dlaczego nie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 23:54:59

yy? PATOLOGIA :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 21:13:27

hahahahahahah jakie wstrętne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-17 19:36:01

mój komentarz? - ja pie*dole

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-17 16:33:14

jeżeli któraś z mamuń twierdzi,że już w przedszkolu należy uświadamiać dzieci co to jest sex i się na taką edukacje zgadza to niech wlezie do sklepu położy swój durny łeb na wage i wciśnie kapusta.... ludzie przecie to są dzieci co wy myślicie,że 5 letnia dziewczynka interesuje się sexem albo może co niektóre z was myśla że jeszcze wpadke zaliczy... a propo wpadki jeżeli któraś mamunia myśli,że jej nie miesiączkująca jeszcze córka może zaliczyć wpadkę i w wieku przedszkolnym zgadza się żeby dziecko było uświadamiane w sprawach dla nastolatków i dorosłych to niech się rozpedzi i jeb... głową o ściane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-14 20:27:52

Tak a potem dzieci wyjdą z takich zajeć, i bedą chcieli sie upewnic jak to na żywo wygląda... bo te "pluszaki" podsuna im mysl, a trzeba zauwazyc ze male dzieci sa madre i chce duzo wiedziec. wiec po co im podsuwac ten pomysl... jestem za tym zeby wczesniej mowic o edukacji seksualnej ale nie w taki pomysl.... moze jeszcze trzeba pokazac dzieciom w ktora dziurke dokladnie wkladac, dlaczego to robic, jaka jest z tego przyjemnosc i na koniec dodac: musicie sami sprobowac?...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-14 15:04:29

Illu minaci lubią takie akcje, bo kto tak na prawdę rządzi myślicie że politycy, oni to tylko kukiełki. WG Alistera Crowleya dziecko powinno się przyzwyczajać do seksu od najmłodszych lat, to jest chore bo Crowley był satanistą, a większość polityków uczęszcza do tajnych stowarzyszeń i tam dzieją się obrzydliwe rytuały, z dziećmi na podium, Jeżeli ktoś nie będzie ciał tego robić zostaną ujawnione jego grzeszki, a wtedy zostanie zniszczony. Obecnie rytuały te są mieszanka satanizmu i druidyzmu, oraz kilku innych odłamów magii. Moim zdaniem chcą zmienić obraz dziecka, chcą by dzieci i dorośli nie uznawali seksu za coś złego...a doprowadzi to do tego że wiek rozpoczęcia współżycia będzie się coraz bardziej zaniżał, aż w końcu uznają że dziecko i dorosły mogą razem uprawiać seks. Chore, ale niektórzy z Was i tak nie mają pojęcia o czym piszę, bo telewizor to taki wspaniały hipnotyzer który odwraca uwagę. Polecam film illuminati w muzyce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz