Oto 19-letnia Kate Upton - nowy Aniołek Victoria`s Secret: Sexy czy ZA TŁUSTA?

26 Kwietnia 2011

Modelki reklamujące bieliznę coraz częściej mają naprawdę kobiece, seksowne kształty. Jesteśmy nią zachwycone, a Wy?

Kate Upton

Świat mody wreszcie zaczyna otwierać się na modelki, których wymiary daleko odbiegają od przyjętych dotychczas standardów. Kobiety prezentujące bieliznę coraz częściej mają naprawdę kobiece i seksowne kształty. Modelkę o krągłej figurze zatrudniła nawet znana firma produkująca luksusową damską odzież oraz bieliznę - Victoria's Secret.

Jeszcze kilka tygodni temu media zarzucały tej marce promowanie anoreksji. Aniołkom Victoria's Secret przyklejono nawet etykietkę chudzinek. Dodatkowo, sensację w świecie mody wzbudził fakt, że dziewczyny na zdjęciach były nienaturalnie odchudzane za pomocą programów graficznych.

Teraz jednak firma postanowiła promować bardziej kobiece kształty. Dziewczyna reklamująca najnowszą kolekcję bielizny może pochwalić się naprawdę krągłym ciałem.

Młodziutka Kate Upton posiada figurą idealną. Zgrabna pupa i krągłe piersi zachęcają do kupna seksownej bielizny. Modelka udowadnia, że to właśnie kobieca figura jest naprawdę sexy.

Podoba Wam się nowy Aniołek Victoria's Secret? Gratulacje dla PR-owców marki - doskonały chwyt!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Kate Middleton objawiła się na cukierku! OBSESJA NA PUNKCIE PRZYSZŁEJ KSIĘŻNEJ?!

Im bliżej ślubu, tym większa obsesja Brytyjczyków na punkcie Kate Middleton.

TATUAŻ zamiast OBRĄCZKI: Nowa moda ślubna - jest sens ryzykować?

Rozwiązanie w sam raz dla tych, którzy wierzą w miłość aż po grób!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (388)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gość w Koszuli w Kratę
(Ocena: 5)
2014-04-06 20:42:26

re: Oto 19-letnia Kate Upton - nowy Aniołek Victoria`s Secret: Sexy czy ZA TŁUSTA?

bardzo fajna. :) Nie tak jak te szkielety które znamy z wybiegów...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-12 11:58:30

re: Oto 19-letnia Kate Upton - nowy Aniołek Victoria`s Secret: Sexy czy ZA TŁUSTA?

Nareszcie! Teraz czekam na takie i jeszcze bardziej okrąglejsze kobiety na wybiegach, prezentując codzienne ubrania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-21 17:19:05

Jest przepiękna i ma wspaniałe ciało. Mam nadzieję, że świat mody niedługo zrozumie, że piękno objawia się w różnych rozmiarach i kształtach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-17 00:55:58

jeez, z tym "za tlusta" to była ironia odnosząca się do aktualnych modowych standardów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 11:56:36

Za tłusta czy wam sie już coś w główkach poprzewracało?! noo tak XXI wiek ... żeby być pięknym to trzeba ważyć tyle co 7 letnie dziecko i mieć 173 wzrostu.... ludzie ona jest idealna!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-04 15:17:35

Idealna!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 15:02:41

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niektórzy tutaj mają naprawdę coś we łbie piszecie że jest za tłusta , bo ma zgrabne ciało i trochę większy biust , ( ale dlatego wygląda naturalnnie i pięknie) a za chwilę na jakiejś innej stronie piszecie , że to przez te wszystkie magazyny nastolatki popadają w anoreksję bo media propagandują szkielety już bym chciała widziec te kaszaloty które piszą że ona jest tłusta i sęk w tym ze same macie ze sobą problem bo albo jej zazdrościcie albo nie wiem jesteście chore psychicznie na zaburzenia odżywiania .. ps. zanim coś napiszesz przemyśl to !!!!! ( nie mogłam już wytrzymac więc wyraziłam swoje zdanie i nie obchodzi mnie czy ktoś to skrytykuje czy nie !!)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 15:01:14

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niektórzy tutaj mają naprawdę nasrane we łbie piszecie że jest za tłusta , bo ma zgrabne ciało i trochę większy biust , ( ale dlatego wygląda naturalnnie i pięknie) a za chwilę na jakiejś innej stronie piszecie , że to przez te wszystkie magazyny nastolatki popadają w anoreksję bo media propagandują szkielety już bym chciała widziec te kaszaloty które piszą że ona jest tłusta i sęk w tym ze same macie ze sobą problem bo albo jej zazdrościcie albo nie wiem jesteście chore psychicznie na zaburzenia odżywiania .. ps. zanim coś napiszesz przemyśl to !!!!! ( nie mogłam już wytrzymac więc wyraziłam swoje zdanie i nie obchodzi mnie czy ktoś to skrytykuje czy nie !!)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 14:57:59

niektórzy tutaj mają naprawdę poj*** we łbie piszecie że jest za tłusta , bo ma zgrabne ciało i trochę większy biust , ( ale dlatego wygląda naturalnnie i pięknie) a za chwilę na jakiejś innej stronie piszecie , że to przez te wszystkie magazyny nastolatki popadają w anoreksję bo media propagandują szkielety już bym chciała widziec te kaszaloty które piszą że ona jest tłusta i sęk w tym ze same macie ze sobą problem bo albo jej zazdrościcie albo nie wiem jesteście chore psychicznie na zaburzenia odżywiania .. ps. zanim coś napiszesz przemyśl to !!!!! ( nie mogłam już wytrzymac więc wyraziłam swoje zdanie i nie obchodzi mnie czy ktoś to skrytykuje czy nie !!)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-02 14:43:47

wstretna grubaska,ale z ladna buzia.tak to za grubaaaaaaaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz