Prezenty na Dzień Kobiet, o których marzymy (ale nigdy się do tego nie przyznamy)

07 Marca 2018

Zgadzacie się z tym?

upominki na dzień kobiet

W Dniu Kobiet wszystkie panie oczekują, że ich mężczyźni staną na wysokości zadania. To znaczy będą je traktowali tak szarmancko, na ile potrafią. Chyba większość z nas marzy o śniadaniu do łóżka i pięknym bukiecie kwiatów.

Reszta dnia również powinna przebiegać wyjątkowo. Mile widziane jest odebranie z pracy czy uczelni i zapewnienie dalszych rozrywek. Oprócz tego obowiązkowy jest prezent. Z reguły przyjęło się, że kobiety dostają kwiaty albo czekoladki. Faceci, którzy bardziej się starają, kupują coś lepszego. Na przykład perfumy albo biżuterię. I chociaż cieszymy się nawet z bukietu kwiatów, to w duchu marzymy o czymś wyjątkowym, ekskluzywnym. Pragniemy być traktowane jak księżniczki, a już zwłaszcza w Dzień Kobiet.

Do marzeń o jakich prezentach nigdy się nie przyznamy? Publikujemy listę, którą stworzyłyśmy na podstawie rozmów ze znajomymi. Czy dorzuciłybyście coś do niej?

Mieszkanie wypełnione setkami róż

Niektóre kobiety to niepoprawne romantyczki. Spełnieniem ich marzeniem jest wejście do domu wypełnionego setkami róż. Poza tym płatki mogłyby pokrywać schody i łóżko w sypialni. Ukoronowaniem byłaby do tego kolacja przy świecach.

Wycieczka zagraniczna

Kobiety lubiące podróże wyznały, że marzą o zagranicznej wycieczce. Ukochany powinien porwać je po pracy czy zajęciach i zabrać w romantyczne miejsce. Najlepiej do Paryża albo Wenecji. A jeśli wyjazd w środku tygodnia jest niemożliwy to bilety np. na weekend sprawdzą się równiedobrze.

Wszystkie sezony ulubionego serialu na DVD

Miłośniczki kina przyznały, że marzą o posiadaniu na własność wszystkich sezonów ulubionego serialu na DVD. Wbrew pozorom, to wcale nie taki mały koszt, zwłaszcza gdy serial ma 5-6 sezonów.

Zobacz także: 8 postanowień na 8 marca

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-08 13:22:12

Ja bym umarła z radości gdybym dostała bilet na Metalmanię :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kejt
(Ocena: 5)
2018-03-08 10:45:53

wystarczylaby mineta i seks bez zgaszonego swiatla :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-07 06:58:25

Ciekawe co te kobiety dały swoim facetom na dzień chłopaka. Pewnie skarpety albo nudny seks, a same chce zagraniczne wycieczki. Żenada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karola
(Ocena: 5)
2018-03-07 08:41:52

Nie każda kobieta jest taka sama. Dla Twojej ciekawości dla swojego faceta wykupiłam voucher do aerotunelu w wielkopolsce. To chyba nie jest kiepski prezent?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-07 09:47:47

Jak Cię stać to czemu nie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ann
(Ocena: 5)
2018-03-07 04:54:07

"Designerska torebka" to przed ostatnia przez jakbym chciała dostać na jakąkolwiek okazję xD gorszym prezentem mogą być tylko "warsztaty z Anną Lewandowską" xDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-07 10:35:55

dokładnie, za warsztaty z lewą to nawet jak by mi zapłacili to bym nie skorzystała ta kobieta nie ma nic do zaoferowania w tematyce zdrowia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1