Największe teorie spiskowe ludzkości: Kto je tworzy, kto w to wierzy?

09 Czerwca 2011

Zdaniem niektórych Bin Laden wciąż żyje, światem rządzi tajna organizacja studencka, a wirus HIV został stworzony w laboratorium by wytępić 500 milionów ludzi, a resztę zamknąć w sztucznie zbudowanym raju...

teorie spiskowe

Istnieje wiele teorii spiskowych, według których ludzie są tylko pionkami do gry w rękach elitarnej grupy polityków i naukowców, reżyserujących bieg historii świata. Co więcej, współpracują oni z istotami pozaziemskimi, korzystając z dorobków ich cywilizacji. Są bezkarni, gdyż sprawujący oficjalne rządy są jedynie marionetkami w ich rękach, pokornie wykonującymi polecenia. Wspólnie maskują wszelkie dowody swej sekretnej działalności, popychając nas ku nieuchronnej zagładzie, by wraz z farmaceutycznymi koncernami zbudować na ziemi sztuczny raj dla nielicznych. Ile w tym prawdy, trudno orzec, ale zawsze warto poznać alternatywny punkt widzenia.

SPISEK 1: Wirusa HIV stworzono w laboratorium, by zubożyć ludzką populację o 500 milionów i zamknąć w sztucznie zbudowanym raju

Wirus HIV, określany przez niektórych jako dżuma XX i XXI wieku, zdaniem wielu powstał w inny sposób niż głoszą uczone księgi. Wynika z nich bowiem, że jest on cząsteczką chemiczną zaistniałą w następstwie mutacji retrowirusów bytujących w ciele afrykańskich małp, którymi w tajemniczych okolicznościach zaraził się człowiek. Teorię tę podważa coraz więcej osób, twierdzących zgodnie, że Human Immunodeficiency Virus powstał w laboratorium, by na przestrzeni lat drastycznie zmniejszyć zaludnienie świata, pozbywając się niepotrzebnych elementów społeczeństwa – Żydów, Murzynów i Latynosów.

Jednym z czołowych wyznawców owej spiskowej teorii jest dr Leonard Horowitz, który w wydanej przed piętnastoma laty książce Emerging Viruses: AIDS and Ebola – Nature, Accident or Intentional? obwinia amerykański rząd o podjęcie ryzykownej decyzji o zarażeniu homoseksualnych więźniów z kilku placówek na terenie całych Stanów Zjednoczonych wirusem podczas eksperymentalnych szczepień na WZW typu B na przełomie lat 70-tych i 80-tych. Celem tej przebiegle zaplanowanej akcji miało być szybkie rozprzestrzenienie wyniszczającego HIV przez najaktywniejszych seksualnie obywateli. Atak miał być wymierzony przeciwko Murzynom, Latynosom i Żydom. Teza Horowitza zyskała poparcie Matilde Krim, współpracowniczki American Foundation for AIDS Research, która jednak uważa, że samo wyprodukowanie wirusa było czystym przypadkiem sprytnie wykorzystanym do realizacji nieczystych planów.

Dr Gary Glum, autor szeregu publikacji na temat HIV i AIDS, twierdzi natomiast, że wszedł w posiadanie tajnych dokumentów rządowych, które są niezbitym dowodem na wytworzenie wirusa w laboratorium. Podobno do dramatycznego z dzisiejszego punktu widzenia eksperymentu doszło w Cold Creek Harbor w Nowym Jorku. Wytworzoną substancję umieszczono w ciele zdechłej świni, by swobodne mogła się rozwinąć. Glum twierdzi także, że zna skuteczne antidotum, ale nie może zdradzić jego składu, gdyż w ten sposób wbiłby sobie gwóźdź do trumny.

Po co rządowi amerykańskiemu miałoby zależeć na przetrzebieniu ludzkości, a koncernom farmaceutycznym na ukryciu uzdrawiającej receptury? Otóż kolejne pandemie miałby zredukować liczbę mieszkańców ziemi do 500 milionów, którzy to zamieszkaliby w kilku gigantycznych, sztucznie wzniesionych parkach zaprojektowanych na wzór rajskich ogrodów… W światku miłośników teorii spiskowych krążą nawet plotki, że amerykańskie wojsko dysponuje już miejscami przygotowanymi na olbrzymie, masowe groby.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (55)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-10 23:07:15

może kogoś zainteresuje. polecam iluzję percepcji davida icke ... ksiązka obszerna ale wyczerpuje temat i uklada wszystko w logiczna calosc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-12 18:15:27

co za żal. papilot sam ciagle publikuje durne artykuly o koncach swiata i tym podobne bzdety a tu teraz artykul kto wierzy w roznorakie teorie spiskowe no prosze was..... albo jedno albo drugie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 17:32:27

Bin Ladena na pewno nie zabili ale chocby nawet to nie mogli go pochowac bo stalo by sie to miejsce miejscem kultu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 15:07:15

Wierzycie w Illuminati?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 13:15:40

jaaaasne, akurat zydzi sa aktywni seksualnie. HIVem ich nie wybijecie. Nie ma transfuzji, nie ma seksu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 13:07:20

Mogliby jeszcze wspomnieć o NWO - New World Order (Nowy Porządek Świata)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 12:10:28

JEST TYLE PRAWD ILE TEORII. Ludzie to wymyślają żeby tacy zwykli jak my mieli o czym dyskutować i pisać. A także żebyśmy się czuli gorzej bo nie jesteśmy w tej elicie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 12:11:30

poprawka! "...w tej elicie."

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 11:33:57

ten artykuł już był 18 maja :) nawet komentarze poniżej są z 18 maja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 10:03:13

co do aids i koncernów farmaceutycznych to oczywiste ze straciłyby one na ujawnieniu antidotum na aids bo nie kupowano by leków opóźniających postęp choroby

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 09:07:00

1. i ost. teoria maja sens tak na prawde ;p Zywnosci i surowcow na swiecie bedzie z roku na rok coraz mniej, dlatego latwiej silneijszym jednostkom byloby wytepic te slabsze... Mniej ludzi = mniejszy problem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz