Internauci krytykują kobietę, która została matką dopiero po 70-tce: „PATOLOGIA!”

22 Grudnia 2017

Dziecko ma się bardzo dobrze, a sędziwi rodzice nie żałują decyzji o późnym rodzicielstwie.

Dajlinder Kaur

Dajlinder Kaur to mieszkanka Indii, która została najstarszą matką na świecie. Urodziła dziecko w wieku 70 lat w wyniku metody in vitro. Tym samym pobiła rekord Hiszpanki - Marii del Carmen Bousada Lary.

Hinduska nie ma żadnych dokumentów potwierdzających jej wiek. Został on oszacowany na podstawie wyglądu oraz pewnych domysłów. W jej historii najciekawsze jest to, że wraz z mężem starali się o dziecko około 50 lat. Nikt nie dawał jej szans. Lekarze byli bardzo sceptyczni i twierdzili, że kobieta jest zbyt wątła. Portal pudelek.pl cytuje wypowiedź specjalisty: „Na początku chciałem ją odwieść od tego pomysłu. Była bardzo słaba, wątłej postury. Jednak po zrobieniu badań okazało się, że wszystkie wyniki są w normie, więc zgodziłem się, by doszło do zapłodnienia”.

Dajlinder Kaur donosiła ciążę i bez komplikacji urodziła zdrowe dziecko. Kobieta przyznała, że trochę inaczej wyobrażała sobie macierzyństwo, ale mimo wszystko jest szczęśliwa. W tej sytuacji trudno jednak nie zadać pytania, co będzie z dzieckiem za kilka lat, w końcu jego matka jest po 70. a ojciec skończył 80 lat. Hinduska słyszała je wiele razy i odpowiada, że ma ufność w Bogu: To trudniejsze niż się spodziewałam, ale nie żałuję swojej decyzji. Ludzie pytają, co się stanie z dzieckiem, kiedy umrzemy, ale ja mam ogromną wiarę w Boga, wiem, że on się wszystkim zajmie i zaopiekuje nami.

Jej postawa nie spodobała się Internautom, którzy nie przebierali w słowach:

- Biedne maleństwo!

- PATOLOGIA!

- Współczuję dziecku, bo w wieku 18 lat będzie sierotą.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Zobacz także: Poznajcie najstarszą (i najpiękniejszą) pannę młodą na świecie! Wygląda zjawiskowo!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-22 22:48:00

Pod tego typu artykułami nigdy nie powinni wypowiadać się bezdzietni z wyboru. Tacy z reguły g*wno wiedzą a głośno szczekają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-12-22 22:55:54

No co ty nie powiesz? Naprawdę uważasz, że ciąża z in vitro i poród w wieku 70 lat jest czymś normalnym i zgodnym z naturą? Kobiety mają coś takiego jak menopauza w wieku około 50 lat. To raczej ty g.ówno wiesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-22 19:37:37

Ale zj..ebani ludzie, masakra....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-12-22 07:41:32

No jasne! Z nieba przyjdzie śliczniutka Bozia w różowej sukieneczce i ze złotymi loczkami i zaopiekuje się dzieciąteczkiem. Kobieta ma 70 lat, a zachowuje się jak dziesięcioletnia dziewczynka, która naoglądała się za dużo kreskówek o księżniczkach i jednorożcach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-22 00:34:02

Według mnie to jest cudowne, że w końcu doczekali się dziecka. W Indiach długo żyją, więc na spokojnie zdążą je wychować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1