Najseksowniejsi ojcowie wszech czasów ♥

23 Czerwca 2017

Są przystojni, zdolni, bogaci i świetnie sprawdzają się w roli rodzica.

seksowni ojcowie

Dla niektórych kobiet mężczyzna wygląda najbardziej uroczo z mruczącym kociakiem na kolanach, ale naszym zdaniem to ojcostwo dodaje mu tej charakterystycznej, męskiej słodyczy. Czy istnieje bardziej rozczulający widok niż facet z niemowlęciem w dłoniach? Albo tata uczący swojego syna jeździć rowerem? Mówi się, że to matkę łączy z dzieckiem wyjątkowa więź, ale nie inaczej jest z ojcem. Po prostu ich relacja opiera się na innych zasadach, ale nie mniej znaczących. Każde dziecko potrzebuje silnej ręki, poczucia bezpieczeństwa i wzoru do naśladowania właśnie w jego osobie. Dla niektórych bardzo często jest bohaterem, który broni domu, mamy i potrafi wyjść cało z opresji.

Z okazji Dnia Ojca zrobiłyśmy przegląd najprzystojniejszych tatusiów. Który z nich jest Waszym faworytem? Możemy tylko pozazdrościć szczęśliwym żonom!

Robert Lewandowski

Najzdolniejszy i najlepiej zarabiający polski piłkarz w tym roku obchodzi Dzień Ojca po raz pierwszy. Robert przyznał, że malutka Klara zmieniła jego życie, ale nie spodziewał się, że bycie tatą to takie wspaniałe uczucie. Patrząc na zdjęcie Roberta z córeczką w ramionach, możemy jedynie życzyć jeszcze więcej pociech...

Zobacz także: Czy Twój facet nadaje się na ojca? 8 oznak, że będzie świetnym tatą!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 18:08:25

Kasa ich jest najseksowniejsza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 13:11:46

Beckham jest dla mnie wzorem ojca, jest wspaniały

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1