Najgorsze stroje na Halloween. Pod żadnym pozorem nie przebieraj się za...

20 Października 2017

Oto zakazana lista.

kostium na halloween

Halloween jest to zwyczaj, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Najhuczniej celebruje się go właśnie za oceanem. Pod względem popularności obchody plasują się na drugim miejscu zaraz po Świętach Bożego Narodzenia. Halloween praktykują także Brytyjczycy, Irlandczycy oraz Kanadyjczycy. W Polsce początek miał miejsce w latach 90., ale dopiero w ciagu kilku ostatnich lat zwyczaj przybrał na sile. Dobrze widać to w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Ludzie masowo publikują zdjęcia, na których pozują w przebraniach. O tym, skąd dokładnie wzięło się Halloween, możecie przeczytać tutaj.

Główną atrakcją jest przebieranie się. Każdy, kto chce wziąć udział w Halloween, musi przygotować kostium. Pod tym względem panuje dowolność, chociaż ze zwyczajem związane są przede wszystkim postacie czarownic, kościotrupow, demonów, duchów oraz zombie. Ludzie przebierają się też często za swoich ulubionych bohaterów filmowych, a nawet celebrytów.

Ponieważ atrakcyjny kostium to klucz do dobrej zabawy, trzeba go przemyśleć. Idea może wydawać się fajna, ale tylko tobie. Jeżeli nie chcesz popełnić faux pas i ośmieszyć się, przejrzyj naszą galerię. Znajdziesz tam najgorsze pomysły na halloweenowe przebranie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz