„Miss Kalifornii to głupia k***”

24 Kwietnia 2009

Znany amerykański bloger Perez Hilton wpadł w szał gdy usłyszał, że małżeństwo to związek między kobietą i mężczyzną.

„Miss Kalifornii to głupia k***”

Miss USA została 22-letnia blondynka, Kirsten Preston, reprezentująca Północną Karolinę. Jej wybór nie wywołał tyle kontrowersji co odpowiedź Miss Kalifornii, Carrie Prejean, na pytanie zadane przez sławnego blogera, Pereza Hiltona.

Mężczyzna znany jest z ciętego języka. Dzięki swojemu plotkarskiemu blogowi sam stał się celebrytą i korzysta z uroków sławy. W części, podczas której misski odpowiadają na pytania jury, zapytał Carrie, „co sądzi o małżeństwach homoseksualnych?”.

„W moim kraju i w mojej rodzinie wierzy się, że małżeństwo powinno być zawierane między kobietą i mężczyzną. Nie chcę nikogo urazić, ale tak właśnie myślę” - odpowiedziała dziewczyna.

Hilton, który jest gejem, nie wytrzymał i zaatakował Miss Kalifornii. Nazwał ją "głupią k***ą". Po show co prawda przeprosił, ale potem ponownie zmienił zdanie i dodał, że jest "dz***ą" i "głupią c**ą".

Podczas programu stacji MSNBC, Carrie Prejean odniosła się do swojej odpowiedzi i tłumaczyła, że już podczas losowania, gdy wiedziała, kto zada jej pytanie, czuła, że będzie kontrowersyjne. Gdy Perez Hilton je odczytał, zastanawiała się, czy odpowiedzieć zgodnie z poprawnością polityczną, czy pozostać w zgodzie z własnymi przekonaniami. Wybrała drugą opcję i mimo że nie zdobyła korony miss, zostanie zapamiętana. Pytana przez dziennikarkę o Pereza Hiltona odpowiedziała, że jedyne, co może zrobić, to modlić się za niego.

Mężczyzna postanowił ukarać Carrie na swoim blogu - zamieścił news na jej temat, a zdjęcie przerobił. Przy użyciu paintbrusha dorysował rysunek w stylu grafomańskich podwórkowych graffiti.

Istnieje wolność przekonań i nie można za to karać kogoś epitetami, jakich użył Perez, tylko dlatego, że mu się nie podobają. Poniżej możecie zobaczyć występ Carrie w programie MSNBC.

Zobacz także:

Wasze listy: „Odeszłam od męża do innej kobiety”

Co kształtuje dziecięcą seksualność?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (255)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-07-30 13:49:15

re: „Miss Kalifornii to głupia k***”

Od dziś będę traktował wszelkie dowcipy o blondynkach za głupie i nieuzasadnione

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-14 09:42:00

[quote="Gosc"]JESTEM GEJEM....ale ten koleś przesadził, muszę tutaj stanąc po jej stronie - ona nie powiedziała nic krzywdzącego, nie krytykowała gejó, a on ją prostacko i hamsko obraził....niefajnie....... sam uważam iż małżeństwo jest dla kobiety i mężczyzny jako przyszłych rodziców..natomiast geje mogliby mieć możliwość formalnego rejestrowania związków chociażby by mieć możliwość wspólnego odprowadzania podatków czy dziedziczenia po sobie domów itp... więc nie dziwi mnie wcale jej zdanie na ten temat...[/quote] doskonale ujęte, zgadzam się ;] Ślub kościelny, powinien być zarezerwowany tylko dla kobiety i mężczyzny, lepiej nie przeprowadzac w tym rewolucji, ale śluby cywilne jak najbardziej niech będą i dla homo i hetero ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-14 08:55:00

Tolerancja- działa w dwie strony przecież - POWINNA... i co? My mamy akceptować homoseksualistów a oni nas nie? HELLOŁ!?!?!?!??!?!?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-13 13:22:00

zal z niego kazdy ma swoje zdanie a ten glupi gej tego nie rozumie. ja osobiscie mam wylane dla mnie moga byc geje lesby i juz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-09 12:58:00

w zupelnosci sie z nia zgadzam...a koles chcial sobie jeszcze bardziej popularnosci zdobyc.... bo sam pokazal jacy sa homoseksualisci.... a szczerosc to podstawa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-23 19:07:00

ona jest brzydka :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-20 23:45:00

JESTEM GEJEM....ale ten koleś przesadził, muszę tutaj stanąc po jej stronie - ona nie powiedziała nic krzywdzącego, nie krytykowała gejó, a on ją prostacko i hamsko obraził....niefajnie....... sam uważam iż małżeństwo jest dla kobiety i mężczyzny jako przyszłych rodziców..natomiast geje mogliby mieć możliwość formalnego rejestrowania związków chociażby by mieć możliwość wspólnego odprowadzania podatków czy dziedziczenia po sobie domów itp... więc nie dziwi mnie wcale jej zdanie na ten temat...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-16 23:02:00

miss nie wie co to pradziwa miłość ? to, że jest za związkami między kobietą a mężczyzną nie znaczy, że nie wie co to prawdziwa miłość.. po prostu ma swoje poglądy na pewne sprawy i nie potrafi od nich się 'wycofnać specjalnie dla korony, za co ją podziwiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-12 17:59:00

[quote="Gosc"]każdy ma zdanie na ten temat, a laska powiedziała swoje zdanie. ten koleś też powinien to uszanować[/quote] zagdzam się. koleś jest bezczelny. jeżeli nie chciał takiej odpowiedzi, to po co zadawał takie pytanie ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-11 10:19:00

każdy ma zdanie na ten temat, a laska powiedziała swoje zdanie. ten koleś też powinien to uszanować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz